Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most akkor mi, becsapta a...

Ez most akkor mi, becsapta a Fidesz a szavazóit?

Figyelt kérdés

[link]


Az egész kampány és jóideje már az egész belpolitikai közbeszéd a migránsellenességre lett építve.


Vagy csak a szokásos? Orbán megint teljesen mást csinált, mint amit mondott?



2018. ápr. 12. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az adott párttal szimpatizálók sose érzik magukat becsapva, bármit csinál a párt, legyen az ellenkezője is annak, amit addig hangoztatott. Nem csak Fidesznél, a többinél is így van.
2018. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11,a csapból is ezek a statisztikák folytak a kampányban, meg a letelepedési kötvény.😂😂
2018. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
A Fidesz felső határ nélkül befogadja az illedelmesen kopogtató migránsokat. Valahonnan csak pótolni kell az általuk elüldözött magyar munkaerőt, különben mi lesz a kis birodalmukkal?
2018. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

"A Fidesz felső határ nélkül befogadja az illedelmesen kopogtató migránsokat. Valahonnan csak pótolni kell az általuk elüldözött magyar munkaerőt, különben mi lesz a kis birodalmukkal?"


Rémes jövőkép :-( Ne legyen igazad.

2018. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

10: Szerintem te akkor sem éreznéd magad hülyére véve, ha a Vezéred holnaptól a te házadba költöztetné a migránsokat:))))


Engem különösebb amúgy nem érdekel, hogy ki kormányoz, mert én a piacról élek, egy hangyányit jobban mint a fideszhívők nagy része, csak azért mégis vicces, 2,5 millióan totál hülyére lettetek véve :DD

2018. ápr. 12. 10:59
 16/18 Andizsuzsi ***** válasza:

"miután többször hallottam eredetiben, és nem a ballib lakájmédia által lefordítva a kormány álláspontját migránsügyben, nem, egyáltalán nem érzem magam hülyére véve."


Ennek az ismeretnek a birtokában hogyan értékeled Orbán őcsényi esettel kapcsolatos véleményét?


"a magyar ember szereti a gyerekeket, és az elesetteket mindig szívesen segíti, de annyit hazudoztak migránsügyben, hogy ha azt mondják, hogy gyerekek fognak jönni, arra azt mondja a magyar, először gyerekek, aztán a szülők, aztán családegyesítés, és ott vagyunk a bajban. Nagyon helyes, hogy határozottan, hangosan és érthetően fejezték ki a véleményüket"


Miért nem azt mondta, hogy ezek az emberek illedelmesen kopogtattak, oltalmat kaptak? Hogy ezeket a gyerekeket az állam oltalom alá vette és a keresztényi értékek alapján segíti?

2018. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12: Én arra utaltam, hogy van egy szint, ami után, ha bármit csinál a párt, még, ha az ellenkezőjét is, mint amit mondott akkor is hisznek még továbbra is benne.

Nem írtam egy szóval se, hogy a Fidesz nem nyomatta volna orrba-szájba a ,,nekünk nem kell menekült" szövegeket (emiatt is volt esélyes a nyerésük), hanem azt, hogy van egy olyan réteg, akik ennek ellenére is vakon fog továbbra is hinni nekik bármiben.

2018. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

8,9:

Őcsénybe kikről is volt szó?

2018. ápr. 12. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!