Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz ebből?...

Szerintetek mi lesz ebből? Tömegesen hagyják el az emberek az országot Orbán miatt.

Figyelt kérdés
Benne volt az RTL híradójában hogy sokan családostúl hagyják el az országot, illetve tüntetés lesz Orbán ellen. Mikor kerül már börtönbe ez a ember?? Teljesen tönkre fogja így tenni az országot. 😢

2018. ápr. 11. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legaljasabb tett, amit orbán megtett, hogy szó nélkül hagyja, hogy magyarok százezrei menjenek el. Itthon folyamatosan torzul a lakosság, egyre kevesebb az adózó, dolgozó, tenni akaró, a születendő gyerek, egyre több a nyugdíjas, a cigány, a közmunkás. Orbánnak csak az számít, hogy az elmenők úgysem szavaztak volna rá, a maradók meg istenítik. ez egy igazi rövidlátású gondolkodás, amely 10 éven belül nagyon vissza fog ütni. A fidesz visszaélve a többségi hatalmával úgy gondolja, bégessetek birkák, mi mégis mindent megtehetünk. Látszólag igen, de már repedezik a nagy ügy, mert beterjesztettek egy törvény kötelező szülőtartás néven. Vagyis nagyon is tudják, hogy hosszú távon nem fog menni ez. Személyesen én 2010-ben léptem le családostul, felszámolva a vállalkozásomat. Én nem fogok adózni többé Magyarországon arra, hogy legyen mit a rokonoknak ellopni.
2018. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne börtönbe mennie? Mit követett el?
2018. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tönkre teszi az országot, kizsákmányolás, lopás, hazudozás, csalás stb.
2018. máj. 5. 13:40
 14/15 anonim ***** válasza:

Konkrétan? Ez így nagyon általános.

Szerintem ennyit még egyik kormány sem tett eddig a családokért.

2018. máj. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Amilyen sok rossz dolgot tesz az a kis adókedvezmény nem nagy dolog.

Emberek kerülnek kilátástalan helyzetbe miatta mert aki nem talál munkát 1-2 hónapon belül azt kivágják a munaügyről mindenféle ellátás nélkül. És ez csak egy dolog a sok közül.

2018. máj. 7. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!