Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzéket semmivel sem...

Ha az ellenzéket semmivel sem tartom különbnek a fidesznél, miért kapom meg mindig, hogy kormánypárti vagyok?

Figyelt kérdés
Nem voltam szavazni amúgy, de nehány fórumon leírtam a véleményemet a teljes jelenlegi magyar poltikai kínálatról.
2018. ápr. 11. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Mert ők ilyen egyszerűek. Ha nem azt fújod, amit ők, akkor hülye fideszes vagy. :-) Könnyebb így tenni, mint gondolkodni.
2018. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Az ellenzék nevetséges amit művel.Nem is értem, hogy gondolták, hogy nyerhet bármelyik is.A Fidesz se tökéletes nyilván.Ma nincs valós ellenfelük az a nagy igazság.
2018. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

A magyar választók 90 %-a csak és kizárólag a saját szektájában tud gondolkodni, ezért most lesz aztán olyan megosztottság, mint 2002-ben volt.


A rendszerváltás a magyar politika tele van érdekes pálfordulásokkal, csk néhány a teljesség igénye nélkül:


1. az SZDSZ 1990-ben a legkomcsiellenesebb párt volt, 94-ben összeálltak velük


2. Soros a 90-es évek elején a "jövő nagy reménységének" tartotta Orbánt, aztán nézd meg mi van most :-)


3. Azok a Jobbik szavazók marják legjobban a fideszeseket most, akiknek a pártját egy ex-fideszes nagyágyú vásárolta fel (amúgy eszében sem lett volna, ha Vityáék tovább tömik állami pénzekkel a cégeit)

2018. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Mert azzal hogy nem szavaztál egyértelműen a Fidesznek segítettél!


Ennél már csak az idegesítőbb mikor az ilyen még siránkozni merészel. Mit vársz?! Ki oldja meg helyetted, ha arra nem vagy képes hogy eltold a feneked???


Lehet troll kérdés, de akkor is ez a véleményem

2018. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Ma 13:10 már itt is van a példa. Nem mentél el szavazni? Hülye fideszes vagy.

Ezek csak ennyit tudnak. :-)

2018. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 galambbal sakkozni, fideszessel vitatkozni felesleges...


a fideszes: a fidesszel szimpatizáló


a nem szavazó: önkéntelenül is fideszt segítette, de NEM feltétlen FIDESZES


olvasd el lassan, és legalább 5X!

2018. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én se mentem el szavazni, engem is megtalált egy-két libbant elmebeteg, hogy ezért én is fideszes vagyok :D
2018. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

57


Majd én eldöntöm, hogy élek-e a választási jogommal, jelenleg olyan ellenzéki párt sincs, akire érdemes szavazni. A te kedvedért meg nem fogok a jobbikra/mszpre/lmpre stb... szavazni, mert ugyanolyan hulladék, simlis emberek vezetik ezeket.


Jó, hogy nem ti mondjátok meg mikor kire szavazzon az ember. Maradjatok csak a bugyitokban.

2018. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Senki sem kötelez hogy menj el szavazni TE B.OM!


Ha nem mész el akkor viseld el hogy mások döntenek helyetted! Ezt mondtam!


ENNYI!

2018. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Éppenséggel nem ezt mondtad, hanem azt, hogy fideszes az, aki nem volt szavazni (a te pártodra vagy más "ellenzéki" pártra).


"akkor viseld el"


Ki mondta, hogy nem viselem el? Te nem tudod elviselni, hogy nem valamelyik másik simlis párt győzött.


"hogy mások döntenek helyetted"


Hát..helyettetek is mások döntöttek úgy érzem

2018. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!