Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek boldogok hogy...

A fideszesek boldogok hogy megszünt a migráns veszély?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 11. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg.
2018. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Hazamentek Görögországból, Törökországból és Líbiából?



Tudsz valamit? Mesélj!

2018. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Hogy szűnt volna meg? Hiszont volt két és félmillió Sorosbérenc, aki nem rájuk szavazott!
2018. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Magyarországon egy rövid időszakot leszámítva eddig sem volt veszély, Európa más országaiban pedig sajnos nem szűnt meg, így azoknak, akik nem csak Magyarországban gondolkodnak, nincs okuk az örömre.
2018. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
NEM! A Fideszesek boldogok, hogy KIÚJULT a migránsveszély, és szeretettel várják a déli határzár szögesdrótján "illedelmesen kopogtató" szírek és tunéziaiak ezreit és a letelepedési kötvényt vásárló telepesek tízezreit, akár személyes otthonaikban!
2018. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

(szarkazmus on)

Már a Lokál sem ír róluk, így hogy fogjuk megtudni, hogy hol járnak a migrik?

Most is valami celebcsaj volt a címlapon. Mit érdekel engem a magánélete, engem az érdekel, hogy a migrik jönnek-e megerőszakolni vagy sem!

(szarkazmus off)


Már írtam, de azért csinálhatták volna ésszel is, hogy ne legyen feltűnő a szavazatokért csapott hűhó a migránsok körül.

2018. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Innen latszik.mennyire istobak, manipulalhatok a fidesz birkak.
2018. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos.
2018. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én fideszesként annak örülök, hogy Orbàn megválasztása nagyon nagy fegyvertény az egyre erősödő jobboldalnak (olaszo.,ausztria,cseho.,lengyelo. Stb), és indirekt módon, de igen, ezzel reménykedem benne hogy előbb-utóbb az európai döntéshozatalban is a jobbos vonal kerül előtérbe és kontinensi szinten szűnik meg a migránsok simogatása.
2018. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kiléptem felmentem az Origó oldaléra. Tele van migránsos cikkel. Úgyhogy erről ennyit.
2018. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!