Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet hogy bizonyos...

Hogyan lehet hogy bizonyos pártok itt-ott 0 szavazatot kaptak, amikor szavaztak rájuk emberek?

Figyelt kérdés
Csaláska?
2018. ápr. 11. 08:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
8-as kommentelő, őszinte kérdés: te ezt le mered írni amikor ilyen erős cenzúra folyik az országban?
2018. ápr. 11. 08:45
 12/27 anonim ***** válasza:
Amit mondtam, az az NVI oldalán is kint van, szóval nyilvános adatokról beszélünk.
2018. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Salx Narval ***** válasza:
72%
Én teljesen feleslegesnek látom ezt az utólagos kapálózást, eleve nem lett volna szabad az ellenzéknek belemennie egy ennyire egyenlőtlen esélyű választási rendszerbe, ha belementek akkor meg tessék elfogadni azt ami van. Azért is hibáztatom őket, hogy nem delegáltak küldötteket a szavazókörök felébe, minden lehetőségük megvolt rá. Természetesen ettől még ki kell vizsgálni a csalásgyanús eseteket a tisztánlátás érdekében. Én is csalódott vagyok, más eredményt vártam, jobban mondva kisebb arányú FIDESZ győzelmet reméltem és jobb szereplést vártam a JOBBIK-tól, de ha ez így jó az emberek többségének akkor legyen ez.
2018. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Hogyan lehet hogy bizonyos pártok itt-ott 0 szavazatot kaptak, amikor szavaztak rájuk emberek?"


Itt leírja.

[link]


"Csaláska?"


Csalás, bénázás, ki tudja. De vedd észre, hogy itt a listán a Fidesz 25 szavazatot bukott, míg az egyéniből kiindulva a Jobbik kb 14-et, az MSZP-P 17-et. Vagyis itt a Fidesz bukott többet.

2018. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én szavazathamisitó közmunkás vagyok. Egész nap csak az volt a dolgom hogy az olyan szavazólapon ahol nem a Fidesz jelöltre ikszeltek, azonos színű tollal másik körbe is húzzak egy ikszet vagy firkáljam össze a lapot. A Fidesz ezért nekem 3 fizetett szabadnapot ad hétköznap.
2018. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

#10 fixen tűntek el jobbikos listás szavazatok, és nem romák lakta körzetekben.

ne magyarázd a magyarázhatatlant.

a fidesz nyert volna így is, de szokás szerint buzgón és agyatlanul túltolták, mint mindent

2018. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem volt csalás. Ellenzék nem tudják elviselni, hogy újra veszítettek. :)
2018. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
1: Esetleg a 2/3-ot? Nagyobb volumenben akár a sima többséget is.
2018. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

"Könynne megtrtöntenhetet, hogy pl veletlenül a szavazok ket partlistat kaptak, es nem vettek eszre"


Nem történhetett meg. A szavazás lezártakor a választási bizottság megszámolta és jegyzőkönyvezte az üresen maradt szavazólapokat. Azoknak darabra egyeznie kell, ha nem, azt jegyzőkönyvezni kell. Ha kiderül, hogy adott szavazókörben a 130 szavazó 180 pártlistát kapott, akkor ott a szavazás érvénytelen lett volna.

2018. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

17: Az már nem kérdés, hogy csalás volt, ez már egyértelmű.

A kérdés már csak az, hogy ez már az a szint-e, ami véglegesen kiveri a biztosítékot a népnél.

2018. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!