Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tényleg visszatér a...

Most tényleg visszatér a Jobbik a szélsőjobboldali gyökereihez?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy Vona lemondott, és teljesen visszavonul a politikától, Toroczkai pedig már tolja is magát előtérbe, és nem lennék meglepve ha Novák Előd is visszatérne.


Tényleg azt a következtetést vonta le a Jobbik, hogy azért vesztettek, mert nem voltak elég radikálisak? Hogy a cél, hogy még a Fidesznél is radikálisabbnak legyenek?

- Például nemcsakhogy kerítést kell építeni, hanem az itteni külföldieket (migránsok) is ki kell paterolni?

- Nemcsakhogy szájkaratét kell vívni Brüsszel ellen, hanem egyenesen ki kell lépni az EU-ból?


Én személy szerint nagyon remélem, hogy nem tér vissza a Jobbik a szélsőjobboldali gyökereihez, mert bízom benne, hogy a Fideszt nem egy még gyűlöletteltelibb gyűlöletkampánnyal lehet leváltani.


2018. ápr. 9. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Toroczkai egy senkiházi, gyűlölködő, akit nem tájékoztattak, hogy a Fideszben van már a helye.
2018. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egyetértek veled. Ráadásul a Jobbik nem lehet már sikeres radikális politikával, mert a Fidesz már kiszorította erről a térfélről a Jobbikot. Hiába hőbörög itt az áruló Gaudi/Toroczkai/Novák az ő szűk primitív szimpatizánsaikat kivéve mindenki tudja, hogy ez a helyzet.
2018. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha így lesz akkor a Jobbiknak annyi, vagy a Fidesz bábja lesz. Én is remélem, hogy ez nem fog megtörténni.
2018. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bevallom én nagyon utálom a Fideszt, de akkor már inkább ők, mint egy nyíltan szélsőjobboldali régi-új Jobbik. Inkább legyen korrupció és hanyatló oktatás/egészségügy, mint egy ténylegesen szélsőjobboldali állam.
2018. ápr. 9. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismeretes, hogy Jobbik szélsőjobboldali korában soha senkinek nem ártott - mégis kiherélték, egyfolytában támadták a hellerági félék. Majd jött az utolsó rúgás hellreági félék AZ ÉLÜKRE ÁLLTAK! - ismert taktika, amit meg akarsz szüntetni, állj az élére. Persze ha netán az ellenzék nyert volna - azonnal egymás torkának esett volna a 22 párt és a nagy kavarodásban-öldöklésben elvérzett volna az ország végérvényesen.
2018. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bennem azért ez a "porig romboljuk az RTL Klubot, és sóval hintjük be a helyét" kijelentés eléggé megmaradt.

Ilyet még Orbán se mondott...

2018. ápr. 9. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ugattak sokfélét, de nem haraptak :))
2018. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha így döntenek, akkor szerintem végük is. Jobbszélen, nincs hely s Fidesz mellett.
2018. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Bennem azért ez a "porig romboljuk az RTL Klubot, és sóval hintjük be a helyét" kijelentés eléggé megmaradt.

Ilyet még Orbán se mondott..."


Én messze nem vagyok Jobbik szimpatizáns, de ha ők ténylegesen maradnának a jobbközép, néppárti vonalon és az ennek az irányvonalnak vállalhatatlan figuráit kidobnánk a pártból (Toroczkai és társai) talán még szavaznék is rájuk. Viszont ha visszatérnek a szélsőjobboldali irányhoz, akkor pártszakadás lesz és végük lesz.

2018. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Jobbik elindult az "elkisgazdásodás" útján, felkészül: LMP...
2018. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!