Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt tényleg, de tényleg nem...

Ezt tényleg, de tényleg nem értem, magyarok magyarázzátok már el nekem mi ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok magyar állampolgár, de magyar nemzetiségű és annyira érdekes ez a politika. Nem tudom mi az a jobb meg baloldal, nem érdekel a politika, több okból is, de 1.a választás után mindenki 'pakol' és megy, mert de szar Orbán, és aki rászavaz az lúzer vagy 2.istenítik a fideszt meg Orbánt mert ők a csakis. Akkor most mi van? egyszerűen légyszi

2018. ápr. 9. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Semmi, örülj neki, hogy nem ebben a koszfészekben vagy, és éld az életed. Irigyellek.
2018. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Én nem pakolok és nem is istenítem Orbánt, csakhogy tovább bonyolítsam a helyzeted.
2018. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
#2 óóó dehogynem komcsi... itt nyomtad a propagandát már mióta :)
2018. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Itt minden párt hazudik lop csal.

Az egyiknek az volt a stratégiája (fidesz) hogy nem engedi be a migránaokaz.

A másiknak hogy beengedi, aztán még sem.

Van aki ennek hitt van aki annak.

Így nyert a fidesz.aki a másiknak hitt most sír és ország elhagyással fenyegetőzik.

Ennyi.

Nekünk ìgy se úgy se jobb.

2018. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos nem pakolnak ,csak mondják.Itt fognak hőzöngeni megint 4 évig ,de hát kellenek bohócok is :D
2018. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is, és amúgy mindenhol ahol van zsozsó, de igen ezt sejtem, ez szerintem olyan volt, hogy válaszd ki a szarb ól a jobb sza rt
2018. ápr. 9. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Az a gond a teóriával, hogy mindkét véleményt ugyanattól - a ballib-jobbik oldaltól hallhattad csak.


A fideszt támogatók többsége ugyanis nem isteníti Orbánt, nem tartja a fideszt sem tökéletesnek, sem tévedhetetlennek és nem is várt el tőlük csodát sem.


Szemben az ellenzéki szövegelőkkl, akik mindig kijelentik, hogy a fideszesek istenítik Orbánt blablabla..


Egy jó tanács: ne rájuk hallgass ha arra vagy kíváncsi milyen a fidesz, hanem azt nézd meg, hogy mi épült ebben az országban az elmúlt 8 évben, milyen családtámogatási rendszer lett, milyen lett az adó, mennyit nőttek a bérek, hogyan javultak a gazdasági adatok, mennyit csökkent a munkanélküliség, miket kapnak a diákok ingyen és mekkora imf hitelt fizettek vissza - miközben 2010-ben az ország állapota a görögökével vetekedett.

2018. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

#4


tévedés a fidesznek az volt a stratégiája, hogy:

-beengedi a migriket, és leszavazza a jobbik kerítés javaslatait.

-Aztán pár migrit a keletiben tartott, és elkezdett riogatni velük.

-Aztán elkezdte buszozgatni őket (embercsempészet).

-Aztán előadta, hogy megállítja őket.

-eközben pedig 23000 migránst engedett be sunyiban


A barmok meg elhiszik, hogy ők megvédenek valamitől :D

2018. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%

8as mondhatod 23000et beengedett,de még sem 2M-t vagy többet.

Külföldön tüntetést szerveznek a migránsok beengedése ellen(nem szaros 23ezer miatt)

És Orbán nevét stagnálják.

Ez azért elárul valamit nem?

Na mindegy nem ez volt a kérdés.

2018. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!