Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha észheztérnénk végre?

Mi lenne, ha észheztérnénk végre?

Figyelt kérdés

Sokaknak nem tetszett a Fidesz győzelme, nekem sem. De mért kell siránkozni, gyűlölködni, más embereket lehülyézni azért, mert nem arra a pártra szavaztak, amelyik neked szimpatikus?


A magyar nép most hozott egy döntést. Nem biztos, hogy ez jó döntés volt, de eddig is megéltünk valahogy, ezután is meg fogunk. Csak 4 év, és ismét választás. :) Addig meg nyilvánítsuk ki a véleményünket, hallassuk a hangunkat, de NE ÍGY. Ne süllyedjünk le erre a szintre, ne sértegessünk másokat, ne gyűlölködjünk.


2018. ápr. 9. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek.
2018. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

"A magyar nép most hozott egy döntést. Nem biztos, hogy ez jó döntés volt, de eddig is megéltünk valahogy, ezután is meg fogunk."


Igen, igazad van... de, tegyük hozzá, hogy többségében a ROMÁN, UKRÁN ÉS LENGYEL szavazóknak köszönhetjük, akiket Orbán ide buszoztatott!

Csalááás!

2018. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek.
2018. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

" de eddig is megéltünk valahogy, ezután is meg fogunk. Csak 4 év, és ismét választás. "


Jó akkor kerlek segítsd az embereket, hogy probléma mentesen gyógyuljanak, kerlek segitsd aa fiatalokat, higy el tudják kezden az eletüjet, Te meg elj meg valahigy.....

Ez megy 30 eve, higy majd megélünk valahogy, közben meg a Te penzedet lopják el ott fent, es megy a habzsi dözsi....

Nem is csodalkozok már semmin...

Megérdemlitek egytol egyik a sorsotokat!

2018. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem, miért kellett engem lepontozni... ez tény!

Ha nem lettek volna külföldi szavazók, biztos bukta lett volna a Fidesz-KDNP részéről.

2018. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De ha nem képviseli az érdekeimet senki sem a parlamentben, mert 2/3 miatt már arra is képtelen, hogy nemet mondhasson a fidesznek, akkor mit tudok elérni? Egy népszavazást nem lehet indítani. Egy tüncizgetésen csak röhögnek, és megbüntetnek 50 ezerre.

Kommentet meg max letörlik.


Plakátrongálás is hamarosan börtönbüntetéssel lesz súlytva. Manipulálni sem lehet majd a fidesz propagandát. Az ellenzéki hirdetési lehetőségek pedig fel lesznek számolva.


Nincs hol elmondanom a szavam, nincs ahol meghallják, nincs szócsövem hozzá, és olyan sincs, aki ezt megtehetné helyettem.


Erre lehet számítani. Ki lesz űzve a maradék balos kutya pestről is. Jön a megtorlás. Jövő évi önkormányzati választásokra minden narancs lesz.

2018. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#5 tanulatlan, buta embereknek ezt nem tudod megmagyarázni! Fél éven lett mosva az agyuk a bevándorlásról, közben le merem fogadni, hogy megyét nem hagyták el, nem hogy az országhatárt átlépjék es a saját szemükkel figyeljek hogy mi is a valoság...
2018. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
#5: Én sem a Fideszre szavaztam, de ennyire ne beszélj felre. Akettős állampolgarok nelkül, 2/3 nem lett volna legfeljebb, de a "sima" többséget, semmi nem veszélyeztette. 2,5 millióan szavaztak a Fideszre...
2018. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Sőt, azt hiszem azok nelkül is megvolt a 2/3.
2018. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

Miről beszélsz? Százezer szavazatot kapott a fidesz a magyar lakcímmel nem rendelkezőktől. Ez csak egy mandátum pluszt jelenthet, még csak nem is biztos, hogy jelent a végén.

Az átjelentkezők (pesti egyetemisták főleg) és az elmigrált magyarok szavazatai csak most jönnek. Ez kb visszaveszi a felét az előbbinek. Billeg az a mandátum a fidesz és a jobbik között.


Amúgy teljesen mindegy. A 2/3 betonbiztos.

A 2/3 eltüntetéséhez 3 vagy 4 mandátumot kellene elvenni a fidesztől. Ebben benne van a német nemzetiségi elnök is, aki egész véletlenül fidesz tag.


Gátlástalan világ jön.

2018. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!