Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán Brüsszel-ell...

Szerintetek Orbán Brüsszel-ellenes és Putyin-barát politikája vezethet-e odáig, hogy megvonják tőlünk az uniós pénzeket, esetleg kizárnak minket az unióból?

Figyelt kérdés
Van-e reális esély erre, vagy nincs? Vagy szerintetek ez lenne hosszú távon Orbánék célja, hogy utána az oroszokhoz szegődjünk? Vagy ha már nagyon rezeg az uniós léc, akkor esetleg Orbánék visszafogják magukat? Mit gondoltok?

2018. ápr. 9. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Durva látni, hogy hova vezet azagymosás, hogy igazából az EU-nak van szüksége ránk. Itt könyörög Merkel az olcsó munkaerőért, meg azért, hogy újabb euró tízmilliárdokat adhasson a német adózók pénzéből.


Ébredjetek már fel, az angolok azért lépnek ki, hogy ne kelljen eltartaniuk a keleti élősdieket, mint a magyarok, meg ki lehessen vágni a munkaerőpiacukról a sok csóringert, akik miatt romlott a brit életszínvonal.


Aki meg azzal jön, hogy de akkor is lehetne külföldön dolgozni, az meg nem tudja mi az az ideiglenes munkavállalói engedély, amire bármikor mondhatják, hogy bocs nem újítjuk meg, mehetsz haza. az uniós tagok állampolgáraival ilyet nem lehet csinálni egy szerbbel bármikor.

Szerbia is, ha már előkerült, egy jó példa arra, hogy mekkora különbség van EU-n belül meg kívül életszínvonalban, 30 éve jobban éltek a jugoszlávok mint a magyarok, most az átlagifzetés kevesebb mint Romániában, ez az EU ártó hatása, hogy ma bezzeg Jugoszlávia egykori leggazdagabb része szegényebb mint a lesajnált Románia.

2018. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyolc éve érik ez, azóta vagyok benne biztos, hogy előbb-utóbb kib'sznak minket, és meg is fogjuk érdemelni. Mivel nem vagyok szakmabeli, nem tudom megítélni, hogy mikor jön el ez a pont, de szerintem abszolút reális az esély. Az európai vezetők már nagyon rühellik és szégyellik Orbánt, teljes joggal. Nem fogunk hiányozni nekik.
2018. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!