Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hova fog kivándorolni?

Ki hova fog kivándorolni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 12:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem sacc a káder rendszer lesz megint, de szerintem 56 után sem az volt a jó döntés, hogy elmenni és külföldivé válni. Én örülök, hogy az én családom maradt. Ha nem szabadul el nagyon durván itt valami, akkor én is maradok. Max egy soft diktatúrában fogok élni, ahogy anno a szüleim is.
2018. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
Sehova. Én nem fogom a létemet függővé tenni az aktuális regnáló párt neve vagy színe miatt.
2018. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
31%

Miért kéne kivándorolni?

Aki most azt mondja, hogy ő csak azért fog kivándorolni, mert nyert a Fidesz, az nem sokkal értelmesebb demagógia, mint a sorosozás.

Vagy, ha most pl. egy Jobbik-LMP koalíciós nyert volna, akkor ő mától 10-szer annyit keresne?

A magyar társadalom sajnos egy kicsit túlpolitizált.


A pártok jönnek-mennek, miniszterelnökök jönnek-mennek, de az ország, az mindig marad.

2018. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 ez azért nem ilyen. mert most első körben kifogják nyírni a civil szférát (stop soros törvények). aztán pedig a bíróságokat még jobban beuralják. nem tudom érzed e ez mit jelent. a hatalmi egyensúlyt teljesen felszámolják. csak valami díszlet fog maradni. szóval aki aggódik jogosan aggódik. És teljesen reális az, hogy ez itt egy más világ lesz, mint a nyugat. Csak szerintem nem alternatíva elmenni így sem. Mert szerintem azok szomorúbb életek nyugaton, más nemzetivé válva. Gyerekek elveszítik teljesen a kapcsolatot ezzel a helyjel.
2018. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nyáron amúgy is mentem volna nyaralni az unokatesómékhoz Frankfurtba, akkor most majd ott maradok. Megtanulom jobban a nyelvet aztán elmegyek tanulok vmit, amivel később elhelyezkedek.
2018. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!