Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy aratott a Fidesz ....

Most, hogy aratott a Fidesz . Ki tart velem Amerikába?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen másik országba?
2018. ápr. 9. 08:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%
Eddig nem tudtam elkepzelni, hogy kik dolnek be a kormanynak, hogy ennyire tajekozatlanok legyenek, ezek szerint akad itt is nem is keves ember.
2018. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Én esküszöm k***vára mennék... Menekülnék innen, ha nem kéne befejeznem a sulit.

De amint érettségizem... Mondjuk lehet nem Trump karjaiba szaladnék Orbán elől, de hogy el innen az biztos.

2018. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
59%

El vagy tájolva. Az nem úgy van hogy valahányad magaddal eldöntöd hogy Magyar kovbojz menni Amerika aztán tárt karokkal várnak.


Ott még turistaként is meg kell harcolni a belépésért.

Azt meg csak a te csökött liberális agyad hiszi hogy csak úgy odaköltözhetsz. (Határon meg tűzparancs van)

2018. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%

Én már egy ideje nem élek folyamatosan Mo.-n, de hazajöttem szavazni. Ma este indul vissza a gépem.

Hát meglepődtem ezen a borzalmas eredményen!

Nekem nem kell elköltöznöm, én már megtettem még időben.


K. N.

2018. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
@17nel a pont.kerdezo az Allamokba,nem csak ugy besetalsz sajnos..feketen tudnal,felteve ha beengednek a turistavizummal.ESTA kitoltesevel,meg engedelyt is adsz arra,hogy belenezzenek a Facebookodba vicc..addig javaslom Svajcot inkabb.Izlandot..ezek tenyleg penge helyek.a tobbit annyira nem javasolnam,de te tudod.
2018. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%

" meg kell harcolni" imadom mikor az ilyen ostobák osztják az észt mert nekik olyan sok van,lop.


HAJRA EMBEREK TUNES magyarországról!( szándékosan kisbetű)

2018. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Turista vízummal beengednek, vhonnan biztos, aztán "ottfelejted magad", majd megmutatod Orbánnak, hogy bárhol jobb az élet, mint az általa "vezetett" országban (híres leszel) és megkapod az ott tartózkodási engedélyt.
2018. ápr. 9. 08:58
 18/25 A kérdező kommentje:

Nincs facsebúkom:D

Ha más nem, átszökök, mint Cesar anno:D

2018. ápr. 9. 09:01
 19/25 A kérdező kommentje:
Ő is megtette, nekem is menni fog ..
2018. ápr. 9. 09:01
 20/25 anonim ***** válasza:

kerdezo.. vagy marad a Kanadan keresztul atgyalogolsz,azt nem orzik ugy mint a mex bordert.lazan atsetalsz a nagy tavaknal.


egyebkent ha gondolod priviben tudok tippeket adni,vannak ismijeim akik evekig voltak feketen,csinjat binjat vagom mar. :'D

2018. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!