Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te hogyan látod ma Magyarorszá...

Te hogyan látod ma Magyarország jövőjėt?

Figyelt kérdés

A korábban fölėnk tornyosuló sötėt fellegek vėgleg ránk telepednek? Vajon elzárják a fėnyt szemeink elől fullasztó fekete lepellel borítva remėnyteli országunk? Vagy talán ėpp most oszolnak szerteszėt? Az eddig begubózott virágok mosolyogva fognak tekinteni a boldogság símogató sugarára?

Vagy marad ami volt,egy nėha napos, olykor felhőkönny áztatta kuszaság?


2018. ápr. 9. 07:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
9-es. Le fog esni az allad hogy kulfold mennyire nem rozsas. Persze a remeny hal meg utoljara ;)
2018. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Én a saját életemet nézem.Nekünk annyira nem megy rosszul a szekér mert teszünk is érte és nem nyavajgunk a kormány miatt.Nem látok sötét fellegeket.Én pozitívan látom a jövőmet és tanácsolom is ezt mindenkinek.Amíg ráfogtam másokra a sikertelenségemet nekem se volt jó, de ha felelősséget válalsz a saját életedért akkor menni fog.
2018. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi komolyabb változást. Mi maradunk egy helyben, míg más országok fejlődnek majd. De hé, nézzük a jó oldalát, a fidesz nem enged be migránsokat(nem mintha a többi párt engedte volna őket, de psssst, ez titok).
2018. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Le fog esni az allad hogy kulfold mennyire nem rozsas"


nekünk speciel sokkal jobban bejött külföldön. nincs nyomorgás, nincs stressz, nincsenek depresszios buval baxott emberek, valoban elvezik az eletet. koszonnek az emberek egymasnak az utcan, nem neznek a masikra, mint a fax.

2018. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!