Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan nyert a Fidesz, ha az...

Hogyan nyert a Fidesz, ha az emberek ennyire "gyűlölik"?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azt hinné, hogy én Fidesz párti vagyok, vagy bármelyik a sok közül, letisztázom :egyik sem, mert nem értek a politikához. Azt nem tudom megérteni, hogy ha mások szerint ennyire(akiket ismerek és amit látok itt, a közösségi hálón) korrupt ,"focib*zi", csaló Orbán és a pártja, akkor miért nyertek? Interneten is csak olyan kommenteket látni, hogy "tessék, megérdemelte az, aki hisz ebben a "mesében", amit legfőképpen a nyugdíjasok vettek be. Na meg idióta az egész, jöjjön az éhezés és gyatra életkörülmény. Miért megy egymásnak mindenki? Őszintén, nem tudom és nem is értem már a magyar politikát, hisz évek óta kint élek külföldön, itt is tanultam.(Magyarországon születtem, szüleim kint éltek 40 évig) Tényleg ennyire elveszett a remény, vagy csak inkább az utálkozók lepik el a komment szekciót és nem válaszolnak azok, akik mellette állnak, mert úgyis mocskolni kezdik? (Én ezt is tapasztaltam a sok ember szavaiból) Remélem valaki normális válasszal felvilágosít erről, semmi negatív megnyilvánulás és alázás nélkül! (Bármi és bárki fele) Köszönöm!
2018. ápr. 9. 07:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

11-es ugye nem várod, hogy bárki is győzködjön téged, vagy bizonygasson bármit is? :)

Húzzátok ki a fejeteket a "baloldal" fenekéből és akkor látni fogjátok magatok is a választ!

2018. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#12:

11-es vagyok és a Jobbikra szavaztam. A kérdés még mindig az, hogy mit nyertetek?


- Megvédenek a migránsoktól. Majd akkor is mondogasd, amikor éppen lekésel az ősmigráns a telefonodért ;)

- Nő az átlagbér. Valóban. Az enyém már nőtt Pesten, mert a szakik kimennek külföldre és nincs konkurencia az állásinterjúkon. Vidéken mi a szitu? 160 felett volt már a fizód? Mennyit nőtt a kiadásod mellé? A jó hír, hogy valószínűleg tovább fog folytatódni a kivándorlás és vidéken is emelkedni fognak a bérek.

- Nőtt a közbiztonság. Ez való igaz, tényleg több rendőrt látni, de még mindig töketlenek. 3 óra alatt ér ki egy átlagos rendőrautó, kivéve, ha közlöd, hogy lelőtted a tolvajt a kertben, aki éppen lopni készült.

- Frankó közkórházak? Hát az nem. Egyik ismerősömet pont most műtötték és meglátogattam. Hát mit mondjak, egy omladozó vacak volt az egész kórház, kiégett, zombi küllemű személyzettel. A vacsora 1 zsemle volt 1 szelet parizerrel.


Tudod mi zavar engem leginkább? Az, hogy 8 éve volt Orbánnak 2/3-os többséggel (magyarul senki nem pofázott volna bele), hogy egy frankó országot építsen (illetve 12). Ehhez képest kimegyek az utcára és kunnyó kapucnis gettólakók, meg ősmigránsok mászkálnak mindenfele. Az egész Pest ugyanúgy egy nagy romhalmaz, mint amikor 10 éve ideköltöztem ...de úgy tűnik, hogy az embereknek ez jó, ez a természetes közegük, ezt szokták meg, ezt szeretik.

2018. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"3 óra alatt ér ki egy átlagos rendőrautó, kivéve, ha közlöd, hogy lelőtted a tolvajt a kertben, aki éppen lopni készült."

Gondolom te már gyakorlott vagy ebben a témában. :)

2018. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#14: igen gyakorlott. Először egy drogos bolondra kellet kihívnom folyamatosan a rendőrséget (aki a végén már az ajtóm előtt üvöltözött, hogy megöl mindenkit), aztán egy kiccsalád költözött alám és bömböltette a cigányzenét éjjel nappal. Mondjam, hogy mennyire sikerült bármelyik ellen is bármit tenni a dilettáns rendőrség segítségével? Az első vége az lett, hogy az kórházba kerültem a kialvatlanság miatt, majd el kellett adni a lakást, méghozzá hatalmas buktával, a cigány szomszédok idején már albérletben laktam (mert ugye buktam a lakást), de azt is ott kellett hagyni végül.
2018. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!