Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan nyert a Fidesz, ha az...

Hogyan nyert a Fidesz, ha az emberek ennyire "gyűlölik"?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azt hinné, hogy én Fidesz párti vagyok, vagy bármelyik a sok közül, letisztázom :egyik sem, mert nem értek a politikához. Azt nem tudom megérteni, hogy ha mások szerint ennyire(akiket ismerek és amit látok itt, a közösségi hálón) korrupt ,"focib*zi", csaló Orbán és a pártja, akkor miért nyertek? Interneten is csak olyan kommenteket látni, hogy "tessék, megérdemelte az, aki hisz ebben a "mesében", amit legfőképpen a nyugdíjasok vettek be. Na meg idióta az egész, jöjjön az éhezés és gyatra életkörülmény. Miért megy egymásnak mindenki? Őszintén, nem tudom és nem is értem már a magyar politikát, hisz évek óta kint élek külföldön, itt is tanultam.(Magyarországon születtem, szüleim kint éltek 40 évig) Tényleg ennyire elveszett a remény, vagy csak inkább az utálkozók lepik el a komment szekciót és nem válaszolnak azok, akik mellette állnak, mert úgyis mocskolni kezdik? (Én ezt is tapasztaltam a sok ember szavaiból) Remélem valaki normális válasszal felvilágosít erről, semmi negatív megnyilvánulás és alázás nélkül! (Bármi és bárki fele) Köszönöm!
2018. ápr. 9. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
A mellékelt ábra szerint annyira mégsem gyűlölik. Nem mindig annak van igaza, akinek a legnagyobb a pofája.
2018. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

A receptet

Félelem keltés

- Kamu Sorosozás

- Migráns válság felnagyítása

-Ellenzéki pártok hazugsággal lejáratása


Vidék szegénységben tartott népének olcsó megvásárlása szavazások előtt:

-Tüzifa osztás

-Erzsébet utalvány osztás

2018. ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a kisebbség hangosabb. Én pl. nem vagyok nyugdíjas, fiatalok vagyunk 2 kisgyerekkel, nekünk jó a fidesz, a családtámogatás sokat segít nekünk, és csokot is szeretnénk felvenni, állami szférában dolgozunk, nőtt a fizunk, nem panaszkodunk, és sokan vannak így, csak nem fröcsögnek a fórumokon, kommentekben. Az emberek így döntöttek.
2018. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
45%

A tényleges fidesz szimpatizans reteg az idosekből all.

Amúgy meg leginkább a pestiek fideszellenesek.

A fideszes politika poppet tobb figyelmet fordít a vidéki emberekre. Az alacsonyabb bérek miatt, ez nem is gond.

A fővárosi mdg féltékeny. Pl a 12 ezer ftból nem sokat érzett a pesti, mikor a gázt támogatták. Vidéken igensokat számított.csak ilyenkor nem nézi a másik h o 1.5x annyit keres, de ugyan annyiba kerül megélni

2018. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Hangos kisebbség(ellenzék).
2018. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Igen hát én ezért szavaztam a Fidesz ellen, mert sok vidéki ismerősöm panaszkodott, hogy még mindiig 160 alatt van a fizója nettóban és okádék, ahogy egy két ismerősömmel bántak a kórházakban. Én már az a pesti vagyok, aki nyerészkedhet a kivándorláson, mert nincs konkurencia az állásinterjúkon és ebben ez évben átlépte a fizum a nettó 1 milliós álomhatárt (és csak magánorvoshoz járok) ...de végülis, ha a vidékieknek jó ez a 20 évvel ezelőtti Románia, hát akkor én azt mondom, hogy megvonom a vállam és legyen, amit akarnak. Nekem nem baj, ha folytatódik a kivándorlás, mert tovább nő a fizó (és marad az egykulcsos szja). Ja tegnap találkoztam pár gonosz migránssal az Auchanban, akiktől elvileg megvédett az Orbán.
2018. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Van egy nagyon jelentős réteg, aki nem hogy az internetet nem használja, de sosem látott/hallott a királyi adókon kívül más csatornát a tévében, rádióban. Nem lehet őket hibáztatni... mert ha neked éveken keresztül tolják az arcodba, hogy az olajoshal büdös, és amúgy sem láttál soha olajoshalat sem, max képen, akkor amikor eléd kerül, eltolod, mert fúj, gusztustalan. (és ha még kicsi pénzt is ad mellé az olajoshal-ellenes cég, hogy parizer helyett zalát tudjak venni, nahát, az ám a kánaán!)


Sajnos a közmédia nem számol be milliárdos csalásokról, helikopterezésekről, ellopott közpénzekről, Zuckenbergnél okosabb gázszerelőkről... tehát ezek el sem jutnak egy igencsak jelentős réteghez, akik persze állampolgári kötelességüknek érzik, hogy szavazzanak (meg amúgy is házhoz megy értük a busz, és még olvasni sem kell, mert a Bélu megmondja, hogy hanyadik karikába kell az x)


Végtelenül csalódott vagyok. Ezt a választást olyan emberek döntötték el, akik egyszerűen nem voltak tisztában azzal, hogy lehetne ezt máshogy is.

2018. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
#7-es vagyok, jah szerintem akkor beszélek a főnökömmel és beállok a hivatalosan minimálbéresek sorába. Majd szépen gyűjtöm magamnak az önkéntes nyugdíj és egészségpénztáramat. Itt úgyis ez a divat. Majd mindenki szépen megoldja magának a dolgokat, ahogy akarja.
2018. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Ezzel megadtad a választ Kérdező:


" ...inkább az utálkozók lepik el a komment szekciót és nem válaszolnak azok, akik mellette állnak, mert úgyis mocskolni kezdik?"


Sorozatosan, harmadszor és fölényesen nyer a Fidesz - most pl. soha nem tapasztalt részvételi arány mellett - és van egy maroknyi hangadó, akik még mindig nem veszik észre, hogy ők mennek szembe a többiekkel az autópályán.

Számíts rá, hogy az (örök) vesztesek tehetetlen dühe miatt most különösen sok negatív kommenttel fogsz találkozni, de lapozz tovább, nem ezek a mérvadók, hanem a 70% akarata.

2018. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#10: jaja nyert a többség. De mit?
2018. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!