Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborognak az emberek?...

Miért háborognak az emberek? Talán bunda volt a választás?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 07:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Tök jó, hogy te vidékiként Győrben jól élsz. Én a déli határvidéken annyira nem... mégis mivel közel a határ, beszopta a birka nép a migránsozást. És persze én enm érthetem, mert nekem fiam van, nem lányom :o

Ez érv??? Igen. A kampány egyik fő eleme volt.

2018. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy én csak egyetlen érvet hallottam mindenkitől aki elmondta, hogy a Fideszre szavaz. Mert jönnek a migránsok és azt ő nem akarja. Lehet egyeseknek ez hihetetlen, de úgy látszik ez a dolog sokkal jobban bejött Orbánéknak mint azt eddig bárki feltételezte volna. Az egyik ember csak röhög az egészen a másik meg ténylegesen pánikol, hogy jönnek a migránsok.
2018. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%

Pár hónap múlva befogja engedni őket..mert nem tehet mást.

Ez csak idő húzás volt a részéről,hogy megnyerje a fidesz a választást.

:)

2018. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%

igen, ez esélyes.


mondhatnám, kíváncsi leszek akkor a fideszes szavazók arcára, de ez nem igaz.

amikor az 1300 már beengedettről csak annyit nyilatkozott orbán, hogy bekopogtak illedelmesen, és ennyi, és ez bőven elég volt...mégis min lepődnének meg? majd jön a brüsszelezés, hogy ellenünk vannak stb. :D

2018. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!