Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborognak az emberek?...

Miért háborognak az emberek? Talán bunda volt a választás?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 07:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

nem volt bunda...ügyesebb volt a fidesz.


mellette vannak a buta, megvezethető emberek nagyobb része.

2018. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Libers Pertz ***** válasza:
23%
Meg az értelmes emberek java része is ott volt és jó helyre rakta az x-et.
2018. ápr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Sok agymosott ember... És velük kell egy levegőt szívnom:/
2018. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg volt a zsarolás, főleg a közmunkások körében és a szavazatvásárlás is, a buszoztatás, de ezt nem nevezném bundának. Nem tisztességes, de ez még nem a bunda vagy a csalás kategória.
2018. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Az ismeretségi körömben (~100 ember) 2-3 embert leszámítva SENKI nem a Fideszre szavazott. Tetves nyuggereket megvezették az ingyen erzsivel meg a migránsoktól való megfélemlítéssel.
2018. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

ugyanmár nyuggerek...azok az emberek is pont annyira meg voltak vezetve, akikkel elhitették, hogy az átszavazgatással bármit el lehet érni, és hogy még véletlenül se kezdjen el gondolkozni senki rajta, hogy miért szavaz a jobbikra a körzetében, ha idáig teljesen ellene volt, lényeg, hogy ő az esélyes :D


Vona azt mondta, hogy örül annak, hogy ekkora részvétel mellett is megtartotta az arányokat a párt...hát ha átszavazás nem lett volna, akkor nem így álltak volna...na de mind1 :D most újabb 4 év és lehet egymást gyűlölni a politikai hovatartozásáért meg úgy általánosságban a véleményéért :D ezek vagyunk mi :D

2018. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem a nyuggerek voltak, hanem a cigányság és a vidéki emberek akikhez nem jut el más, csak a FideszTV.
2018. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Egyik idős bácsit idézem(aki szinte sehova nem jár) de szavazni elment.

:Felhívott Orbán Viktor és mondta,hogy mások befogják engedni a migránsokat. És hogy beköltöztetik a házamba majd őket. (Röviden összefoglalva)Ezért csak a Fideszre szavazok.

2018. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

másra mutogatni mindig könnyebb :D én sem a fideszre szavaztam, de legszívesebben el sem mentem volna...azért mentem csak el, mert az emberek elvárták, hogy adjuk meg a reményt. nesze, itt van :D leszavazhattok, akkor is az ellenzék hibája az egész.


ahogy első válaszban írtam, a fidesz ügyesebb volt a mozgósításban. intézett egy csomó ukránnak kettős állampolgárságot, 1 házba bejelentették őket...megtehették, há magyarok a felmenőik...ja, hogy némelyik magyarul sem tudott állítólag, ez van.


Csárdi Antal az lmp-nél tökéletesen rávilágított az ellenzék hibájára, nézzétek meg a nyilatkozatát.

2018. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Vidéki vagyok, de nem nézek tv-t. Szóval a teóriád megdőlt :D Mi, itt Győrben jól élünk, és még nyugger sem vagyok, sőt le sem fizettek. Ellenzék nélkül nehéz kormánytváltani'.

Kíváncsi vagyok, hogy ha Gyurcsány, vagy bárki más lenne a miniszterelnök, mennyire lennétek kibukva. A saját nyomorotokat vetítitek ki a politikára.

2018. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!