Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik itt tényleg elhitték a...

Akik itt tényleg elhitték a jobbik győzelmét azok mire alapozták?

Figyelt kérdés
Szerintük kivétel nélkül 10-20%-ot hazudott az összes közvélemény kutatás?

2018. ápr. 8. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Reménykedni csak szabad, nem?
2018. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még nincs vége. De köszönjék Vonának. Kitartó munkával nyerhetett volna a régi Jobbik.
2018. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Bocsáss meg, hogy mertünk bízni egy jobb jövőképben.
2018. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Erős volt a hitük Allahban.
2018. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ti butázzátok le az embereket, közben meg azt mantrázzátok hogy egy fele akkora támogatottságú párt legyőzi a 2x akkorát!? Ehhez sok matek tényleg nem kell!
2018. ápr. 8. 23:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Eddig is várható volt, hogy a fidesz nyer a gyűlöletkampányával, de azért a számok ellenére reménykedtem a csodában.
2018. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Reménykedtetek? De miben? Ez nem 1 focimeccs, ahol a labda gömbölyű és 1x megverheti a ZTE a Manchestert. Itt voltak mérések, amiknek sosem 10-20% a hibahatára!
2018. ápr. 8. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Netes felmérésekben bíztak. Nekem is van jobbikos ismerősöm. Az utóbbi időben minden nap kirakta a jelen állást miszerint a jobbik biztosan nyer.
2018. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is állandóan a facebook - os felmérésekkel bombáztak haverok, kollégák, hogy nyerni fog a Jobbik.


Megint beigazolódott a bölcsesség: nem felmérést kell nyerni, hanem választást-

2018. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Abból indultam ki, hogy az összes korombeli ismerősöm vagy rájuk, vagy a Kétfarkúra szavazott.


Aztán rájöttem, hogy az 5 millió nyugdíjas és kisebbségi országa vagyunk, úgyhogy gyorsan elillant az összes álomképem. Bár ha a mai Jobbik és a mai Fidesz közül kell választani, akkor nehéz dönteni. Ha a Jobbik megmaradt volna a 10 évvel ezelőtti Jobbikként... hát, akkor nem lenne kérdés, hogy kikre van szüksége az országnak. Így egyre megy.

2018. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!