Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az origo, tv2...

Mit gondoltok az origo, tv2 korruptságáról?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Tipikus fideszkomcsi dolog.
2018. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszataszító, kerülöm mindkettőt, mert egyáltalán nem hiteles források.
2018. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan. Egy életre végeztem a fidesz médiával.
2018. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jót szoktam szórakozni rajtuk. Jobb, mint a Hírcsárda.
2018. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp a TV2-őn nézem a választási műsort, egészen hihetetlen mi megy ott. Konkrétan halálkomolyan tárgyalják, hogy milyenek a Jobbikos szavazók, nem sikerült nekik az életük, anyagilag nem tudtak egzisztenciát teremteni ezért egyfajta irigység motiválja őket...WTF??? Halál komolyan lamentálgatnak a szakértő urak ilyesmiken, szánalom a köbön.
2018. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez egy döntő pont volt, hogy ne a fideszre szavazzak. Az egész ország népét nyíltan hülyének nézik. Ugyanezen oknál fogva még nem is titkolják, hogy milyen mértékű vagyont loptak össze. Szimplán pofán röhögik a népet. A legszomorúbb az egészben, hogy a jelek szerint igazuk van, mert ez az emberek többségét nem is zavarja, sőt két pofára bekajálják a hazug propagandát a sorosozással és mingránsozással együtt.

Hozzáteszem, hogy teljes mértékben bevándorlásellenes vagyok, de kétlem, hogy rajtuk kívül mindenki tárt karokkal várná a migránsokat. Szerintem ideje lenne, hogy esélyt kapjon a Jobbik, bár nem sok esélyt látok rá. Talán legközelebb.

2018. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Undorító. Sajnos rengeteg ember kapta be a horgot a propagandáról. Kis falukban azt se tudjak hogy ki a soros, mi az ensz, nem láttam migráncsot soha, de azért fideszt istenítik mert a média 90%-ában afidesz propaganda megy, sokszor kamu hírekkel. És a legszomorúbb, hogy ezeknek is ugyanannyit ér a szavazatuk mint neked vagy nekem...
2018. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!