Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Fideszre szavaz, annak...

Aki Fideszre szavaz, annak milyen a lelkiismerete?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 15:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Reaper. Be lehet fejezni.

Elhetetlen ez az orszag. Igaza van az elotted szolonak.

Szanalmas hogy meg mindig veded a fideszt es a birkait.

Csurhe banda... Diplomas novernek tanulok.

Tudod mi van a korhazakban?! Egy peket vesznek fel segednovernek aki fel ev utan mar vert vett!!!

Es ez csak az alja az egesznek.

Szetloptak az orszagot,tobb milliard forintot.

Pl Kosa stromanja..meg a kamu szovegeik,hogy egy haziasszony bizta meg 1300 milliard forint megorzesevel. Ki veszi ezt be? Ki veszi be ezt a mirgancsos hulyeseget?

Ja tudom ki. A birka csurhe akiket alproblemakkal meglehet venni azert hogy kozben a fidesz jol szetlophassa eszrevetlenul az orszagot.

K***rva sok eszetek van.

22/L

2018. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"...Diplomas novernek tanulok...."


Felesleges pénzkidobás és időpocsékolás, ettők még nem lesz eszed, nyugodtan mehetsz a sorra dolgozni, akár itthon, vagy akár külföldön.

2018. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Tudod miert?!!!!

Mert a fidesz szetcseszte az egeszsegugyet! Ezert!

Majd ha senki nem szedi ki alolad az agytalat vagy koti be neked az infuziot akkor nezegethetsz. Vagy fizetheted a 50-60 ezer forintokat a magankorhazakban amik jeleznem mind FIDESZes kez alatt vannak. Ez a celjuk. Felvasaroljak a magankorhazakat az allami korhazakba pedig nem fektetnek penzt hogy a hulye magyar fizesse csak a maganba a kemeny szazezreket!

2018. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Méghogy védeni... Nekem semmi problémám a fidesszel vagy akármelyik párttal, viszont nem teszem le olyanra a voksom, aki semmit se tett ezért az országért. Politikusokként mit tettek le az asztalra a Jobbikosok azonkívül, hogy pofáznak? Semmit! Megvolt az esélyük, de semmit se csináltak az elmúlt pár évtizedben. :D Ha hatalomra kerülnek mi fog változni? Ugyanúgy ülnek majd a seggükön, miközben a csőd szélére kerül az ország, de közben jól megszedik magukat. A kórházi bérekért vagy támogatásért el lehet menni tüntetni, máskülönben semmi se fog változni. Nem mondom, hogy a fidesz nem sáros, de összeszedettebbek, mint a másik és kb. tudom mire számíthatok tőlük. A másikban nem bízom, úgyhogy szavazni sem fogok rájuk. Engem megvettek az Erzsébet utalvánnyal. xD
2018. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Na, nem megmondtam? És erre lepontozatok. Akkor kinek is volt igaza? A 22 éves csaj mehet csomagolni. Na. :D
2018. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!