Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Fideszre szavaz, annak...

Aki Fideszre szavaz, annak milyen a lelkiismerete?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 15:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

En kitakarodok. De ha minden fiatal elmegy akkor neked mar nem lesz nyugdijad.

Remelem ezzel tisztaban vagy!

2018. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fideszes/mszp-s stb kerdes az, hogy ki milyen. De még csak nem is nembeli vagy faji kérdés. Én minden oldalról ismerek nagyon okos intlelligens embert akik szerethetőek és jót akarnak!


Ez szellemi szint kérdése. Sokan nem tudnak uralkodni magukon, kajabálnak, személyeskednek, holott egy vágya van minden embernek. Hogy saját képére formálja a világot. Ha ez nem sikerül a jellemgyenge ember ezen “felizgul” vagyis ideges lesz, szivdobogása lesz, dühöt, haragot érez.

Nem nevetséges ez valahol? :)

2018. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Most komolyan mondom. Egyáltalán szoktatok ti gondolkodni? Csak bele kell gondolni, hogy a múltkor a Jobbikosokat csalásal vádolták meg (most lényegtelen mennyi igazság van benne) jó néhányan elfognak pártolni tőlük, mellesleg ott van még a rasszizmus... Akit érint nem fognak rájuk szavazni. Ezenkívül orrba-szájba nyomatták a migráns ellenes reklámokat, aki tartanak attól, hogy idegeneket engedünk be más kultúrával, a fideszre fognak szavazni. A Jobbiknak annyi esélye van megnyerni, mint nekem az olimpiai győzelemre. 😏
2018. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Hát arra hiába is várunk hogy a huszonévesek termeljék ki a nyugdíjunk. Amilyen a munkához való hozzáállásuk legtöbbjüknek. Azt mondta egy új kolega minap mikor számon kértem miért nem csinál semmit lehetett vagy húsz éves hogy köztünk generációs külömbségek vannak. És értsük már meg hogy az ő generációja már nem dolgozik. Persze akkor mit keres a melóhelyen? A fizetés azért jó lenne
2018. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
#25 Nem is azokkal a Fideszesekkel van a baj akik érvelni és tudnak és kultúráltan vitázni. Hanem azokkal akik az óriás plakátokról meg MTV-ből tájékozódtak, és az a felfogásuk, hogy vagy Orbán-kormány vagy Dzshihád. Holott egyik párt sem(az Együttet kivéve) akarja lebontani a falat. Vona Gábor médiapert nyert a kamukampány ellen, neki konkrétan papírja van arról, hogy nem bont falat. Szóval van sok Fideszes aki tényleg jót akar és érvei is vannak, és vannak azok akik benyelték a csak egyoldali gyűlöletkampányt- ez utóbbival van a gond.
2018. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"Elegem van ebbol az eloregedett orszagbol.

22/L"


Takarodjál kifelé, de ha megb/*/asz 10 migráns ne sírjon a szád, maradj ahova mentél, és dögölj is meg ott.

2018. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
#29 Hogy beszélsz te? Úgy látszik belőled is hiányzik a kultúra. 😁
2018. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Mármint #27...
2018. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Magyarország meg is érdemli,hogyha a Fidesz nyer. Én már elköltöztem,de aki teheti meneküljön! Orbánnak meg maradjon meg a birka fideszes nyája,akit felett kiskirály lehet... mert ha most megint a fidesz nyer Mo teljesen élhetetlen lesz. Ez az amit nem fognak fel az emberek,meg olyan ostobák,hogy nem létező problémától félnek.
2018. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
#30 Eddig olyan rossz élet körülményeid voltak? :D Biztos jobb élet vár rád, miután a Jobbik kerül hatalomra utat engednek az idegen bűnözőknek, terroristáknak, akik a menekültek mellett húzzák meg magukat. Ott vannak még a migránsok, akik önként elhagyják az országot jobb élet reményében, még letelepedési papírokat is kapnak majd. A Jobbik biztos jobb lesz, mert náluk korrupció sincsen, meg se vádolták őket csalással. Nem is sárosak. Majd beígérnek neked valamit és várhatsz öreg napjaidig. Kiakarsz költözni? Tessék senki nem állja utad.
2018. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!