Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek: most mire számíto...

Ellenzékiek: most mire számítotok? Ezt vártátok, ugye?

Figyelt kérdés

Szerintetek kik fognak koalícióra lépni?


Mi lesz most?


Igen, nem lesz akkora korrupció, de beruházások sem.

Növekvő munkanélküliség, kórhábezárások, még élhetetlenebb Budapest, amit holnap reggeltől vizionálok.


2018. ápr. 8. 13:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező: oké. Még mindig meglep hogy képesek vagytok bedőlni az ilyen hazugoknak mint a Viktátor. Ennyi közpénzt és uniós támogatást még egy kormány se rakott zsebre mint ők.
2018. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Lehet valamennyit zsebre raktak. Az előző elmúlt 8 évben is raktak zsebre. Szerintem nyugaton is raknak zsebre.



De látok munkahelyeket, növekvő béreket, rengeteg fejlesztést (Budapest a városom, és már hála Istennek totál más, mindenhol volt egy fejlesztés).

2018. ápr. 8. 13:57
 23/25 anonim ***** válasza:
A Jobbik-LMP koalíciót én és egész családom támogatja, de sajnos nem vagyunk túl optimisták a mai eredménnyel.
2018. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Még nem veszett el minden remény.
2018. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Valami retardált kitalálta ,hogy a magas részvétel kedvez az ellenzéknek. Ezt már akkor sem értettem amikor először hallottam ,de most bebizonyosodott hogy tényleg légbőlkapott hülyeség .Józan paraszti ésszel is belátható,hogy rengeteg 'alvó' fideszes is volt akit most ugyanúgy aktivizáltak,mint az alvó ellenzékieket,tehát maradt a 2/3. Ezen semmi csodálkozni való nincs, így jó ahogy van.A félbolond széthúzó ellenzék megint bekapta a nagy buktát.
2018. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!