Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Apám azért ugat nekem, mert...

Apám azért ugat nekem, mert nem megyek el szavazni. Nem nevetséges?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 10:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj,hogy sok ilyen gondolkodású ember van,így persze,hogy esélyt adunk tovább hagyni,hogy ott folytassák ahol abba hagyták,lopás,mértéktelen hazudozást stb...ilyeneket olvassa csak fel megy a vérnyomásom!
2018. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
10 az én környezetben is van pár ilyen ember, de ne sírjon a fajtátok, ha sok adót kell fizetni, vagy vasárnap nem tudtok boltba menni (már lehet, de ez kellemetlen időszak volt), és hogy szar az oktatás, depressziós a gyerek, és ezt még lehetne sorolni...
2018. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%

"remény" :D


mennyire ki foglak majd titeket röhögni, akik abban bíznak, hogy majd bukik a fidesz, és helyette meg sikerül összehozni egy jobbik-mszp-együtt-lmp-dk együttes eredményt, de azok nem fognak majd össze, és az egész választás egy nagy káoszt fog eredményezni, semmi többet...de csináljátok csak, ha szerintetek ez a remény :D


nekem sem a gyurcsány kormánnyal, sem az orbán kormánnyal nem volt közvetlen bajom. az, hogy lopnak, zavar, de ha nem lopnak, nekem több pénzem lenne? :D na ugye...

2018. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki értelmes ember, mind elmegy. Bárkire is szavaz... Ha teszem azt van egy milliárd forintod amit nem kezelhetsz egyedül, neked teljesen mindegy, ki kezeli? Sajnos az ismerőseim közül sem mennek sokan. Mondanom sem kell, az általános műveltségük igen alacsony. Pedig van közöttük diplomás is... Ha nem is nyer az általad jelölt párt, az ogy. összetételt befolyásolod. Azért nem mindegy, hogy van - e ellenzék vagy mindent megszavaz kánye - kedve szerint a jelenlegi kormányunk...
2018. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

a fidesz előtt nem ugyanez volt?mindenki annyira akarta a váltást, furcsa mód most mégis megint mást akar

ha megbuknának gondolom nem ugyanez lenne a következő kormánnyal,mert ez más...

2018. ápr. 8. 10:45
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Tapasztalatom szerint a gyermeteg, éretlen emberkék és az IQ hulladékok nem mennek szavazni.
2018. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14-es tökmind1, milyen az összetétele az országgyűlésnek, ha többségben a fidesz mindent megszavaz, mert ha párton belül valaki esetleg leszavazná a saját javaslatukat, mint egy normális, véleménnyel rendelkező képviselő, akkor pénzbüntetést kap...igen, ez a normális, meg az, hogy akinek milliós fizetése van, az inkább kifizeti azt a párszázezer forintos büntetést, de kiáll a véleménye mellett...na de nem ez van, és mint ahogy eddig is, a fontos szavazásokkor minden fideszes ott lesz, és meg fogják szavazni maradéktalanul, amit akarnak...:D akkor is, ha 1 mandátummal kevesebb az ellenzék, meg akkor is, ha 5 mandátummal.
2018. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

#10 "Egyáltalán nem nevetséges, én se megyek el. Mert nem érdekel a politika, menjen aki szeret vele foglalkozni, de én például ki akarok maradni belöle."


Az általad is megválasztható politikusok határozzák meg, hogy mennyi adót fizess, hogy milyen legyen az oktatás, milyen legyen az egészségügy, mennyi nyugdíjat kapjál, legyen-e támogatva a lakáshoz jutás, és még számtalan egyéb dolgot, ami mindenki életét -még a tiedet is- meghatározza. Nem tudsz kimaradni a politikából, hiszen abban élsz. Lehet, hogy még nem fogtad fel ésszel az ok-okozati kapcsolatot számos más dologban sem, de ideje lenne megpróbálni felnőtté válni...

2018. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ugatni te is tudsz...? Mi a probléma?
2018. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem nevetséges. Engem mindig felháborít, hogy "alacsony" a részvételi arány, szerintem nem vesz el túl sok időt az életedből, hogy 2-3 évente, ha valamilyen szavazás van, akkor odatold a képet és nyomsz egy-két X-et. Én valamilyen rendszer szerint tuti elvenném a választójogot a rendszeres távolmaradóktól (persze, visszaszerezhető módon).

Úgy mondom ezt, hogy én abszolút azt remélem, hogy a Fidesz minél nagyobb előnnyel nyer - nem azért, mintha olyan nagyon meg lennék elégedve velük, hanem mert a jelenlegi palettán csak sokkal rosszabb lehetőségeket látok...

DE! Akárkire is akarsz szavazni, MENJ EL és SZAVAZZ!

2018. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!