Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valaki megszakítja egy időre a kapcsolatot a másikkal/összeveszik vele, csak azért mert az nem ment el szavazni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Joga van hozzá.


Nyilván számára nagyon fontos dolog, hogy elmenjenek szavazni és úgy érzi, hogy a másik őt magát is semmibe vette azzal, ha a számára olyan fontos dolgot, ami amúgy csak pár percet és pár mozdulatot igénylő egyszerű dolog, nem volt hajlandó megtenni a kedvéért.


Inkább megfordítanám.

A másik miért is nem ment el szavazni ha tudja, hogy a parnerének ez annyira fontos dolog?


Stabil kapcsolatban már meg lehet beszélni, hogy MIÉRT nem akart valaki elmenni és ezt a partnernek el kellene fogadnia. De mindenkinek meg van a maga fontossági sorrendje és ezt tiszteletben is kell tartani.

Ha fordított esetben a másiknak az lenne a fontos, hogy elmenjenek az egyik családtag vmilyen eseményére, nyilván ő sem fogadná könnyen, hogy a partnere nem hajlandó erre.

2018. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es! Köszi a választ! Nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok, lehet az baráti is
2018. ápr. 8. 09:45
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem egy igazi elvakult barom, aki azért szakít meg kapcsolatot valakivel, mert az nem szavaz. Az is egy vélemény... Engem az se érdekel, ha valaki a teljesen ellentétes oldalra szavaz, mint én. Ugyanúgy leülök vele sörözni, legfeljebb nem politikáról beszélgetünk. Van annyi más téma. Nem tudom, hogy máshol is ilyen sarkalatos téma-e a politika, mint nálunk. Szerintem aki véresen komolyan veszi, az egyszerűen meg van hülyülve. Legyen az bármelyik párt akármennyire is elkötelezett szavazója. Mi lesz a következő? Nem állok vele szóba, mert nem szereti a rakott krumplit, vagy mi?
2018. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy az egy hülye. Ilyen egyszerű. De lehet, hogy akivel ez miatt összeveszik, szakít stb. az járt jobban, hiszen egy ilyen nevetséges dolog miatt bukott az egész kapcsolat ergo annyit is ért a másiknak. Szóval nem vesztett semmit :)
2018. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!