Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznék a Jobbikra, de hogy...

Szavaznék a Jobbikra, de hogy lehet elnézni a rasszista múltjuktól?

Figyelt kérdés

2. kerületi vagyok, 4. választókörzet.


Legjobban a Fidesszel szimpatizálok (legkevésbé rossz), viszont mivel ők úgyis meglesznek ellenzékre szavazok, meg hát mégis csak jobb ha az ellenzék kap.


Végignéztem a pártokat és nagyon nem tudom. LMP Ungárról nem tudok semmit se, nem szimpi, tuti okos nagyon de fogalmam sincs hogy ők mit akarnak. DK-sra nem fogok szavazni ez 100, egy ilyen vénembert aki Gyurcsány mögé áll be nem juttatok. Kovács Tamás lenne a legalkalmasabb, őt bírom emberileg, jobbos és egyetértük, de őszintén, én egyáltalán nem hiszem hogy tényleg átváltozott a jobbik, ezelőtt évekig nyíltan antiszemiták és rasszisták voltak, megfélemlítették az embereket, és emiatt aggódom hogy bár jó jelöltre voksolok, ezzel erősítek egy rossz pártot.


2018. ápr. 8. 03:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is nagy dilemma volt, de az ember változik, én pl. régen nem is bírtam a jobboldalt, nem értettem, aztán kiábrándultam a baloldalból is, és 12 évesen be akartam lépni a MSZP-be, de meggondoltam magam 4 év alatt mivel 16 évesen lehetett volna csatlakozni, akkor már rájöttem nincs értelme, ( indokom van, de sok ) LMP-t mindig is jónak tartottam, de Schiffer óta életképtelen, aztán engem meggyőztek a Jobbikosok a heti vitájukkal az N1TV K.O. műsorába, logikusan gondolkodnak és sokan vannak, a múlt pedig elmúlt, én is rossz ember voltam, ( nem büntetőjogilag hanem erkölcsileg) de megváltoztam, mint a Jobbik, legalábbis szerintem. Szóval már voltam és ikszeltem a Jobbikra, érdekes érzés volt először szavazni.


20/F

2018. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es: ezért van korhoz kötve a szavazati jog: érett fejjel kell a jövőnkről dönteni!

Te felnőttél és nagyon bölcs, megfontolt ember lettél!

Gratulálok a szüleidnek, és neked is!

(A nagyiékat elvitted már szavazni?)

2018. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha Jobbik kormány lenne, és akárkit faji hovatartozása miatt fenyegetnének politikailag, annak biztosítom, hogy személyesen is tartani fogom a hátamat.
2018. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!