Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik a fidesznél is...

A jobbik a fidesznél is diktatórikusabb lenne?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 23:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9


Jó lenne utánanézned a szó jelentésének, mert mindezeknek, amiket felsoroltál, semmi döze a diktatórikussághoz, diktatóriumhoz.


diktatórikus: parancsoló, ellentmondást nem tűrő, a diktatúrán alapuló


Az elmúlt években az tüntizett aki akart, ott és úgy ahogyan akart, a rndőrök vigyáztak rájuk, hogy bajuk ne essen. Felmászhattak a Sándor palotára - a védendő épületek megközelítésére máshol lőnek. Szimpla ejnyebejnyével büntették azokat, akik kárttettek középületekben a tiltakozásuk jeleként.

Most, itt, ezen a portálon pillanatonként jelennek mek a kormánypártokat mocskoló, hazug, rágalmazó megnyiatkozások - haja szála nem görbül meg miattuk senkinek.

CSak szólok, hogy a németeknél hasonló beírás sem kell, csak fel kell vetni a facebookon, hogy nem jó a migráció és másnap megkeres a rendőrség.


Ne adja Isten, hogy meg kelljen tapasztalnod, hogy valójában milyen egy diktatórikus párt. Én megtapasztaltam.

Azoknak a jogelődje zavartatta végig az utcán az október 23-án megemlékező iskolatársamat a társaival. Tudtuk, hogy ha elkapják, akkor nincs érettségi, nincs egyetem, nincs elképzelt tanulás, élet.

A most nagyon diktatúrázó mszp+dk volt kormányon, amikor testvéremre lőttek 2006-ban Budapest utcáin, csak mert éppen akkor és ott akart hazafelé menni a haverjától, ahol nem tetszett a kormánynak, hogy ellenvélemény hangzott el az utcán.


Tanulj történelmet és ne segítsd újra hatalomba a tudatlanságoddal azokat, akik valóban diktatórikusak!

2018. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!