Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik jobb párt a Fidesznél?...

Melyik jobb párt a Fidesznél? Indokkal.

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Jobbik. Nemkérdés: egyedül ők nem nézik a dolgozó/tanuló becsületes magyar embert fejőstehénnek.
2017. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Az a helyzet, hogy jelenleg nincs jobb a fidesznél.
2017. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Momentum. Mivel az ugye gyakorlatilag egy 25 évvel ezelőtti fidesz, tehát most még mindenképp jobb a fidesznél, csak hát a későbbiekben ebből is lehet ugyanolyan rossz, vagy még rosszabb.
2017. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem "jobb vagy nem jobb" kérdése. A Fidesz 30 éves párt, 12 évig volt kormánypárt és jelenleg is gigantikusak a többihez képest. Nem lehet összehasonlítani egy olyan rétegpárttal mint a jobbik vagy egy olyan új kezdeményezéssel mint a momentum. A fidesz monopol helyzetben van, nincs olyan párt jelenleg ami meg tudja szorongatni.
2017. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

#3


Momentum? :D


A felbérelt romkocsmatöltelék koncsitákra gondolsz?

Merthogy ők sosem fognak a fidesznek még a nyomába sem érni. Akármennyire is szeretnék a gazdik, a magyarok nem vevők a momentum féle gusztustalankodásra. Pár ezer idegenszívű mindig lesz a rendezvényeiken de ennyi. Ezt a szintet sose lépik túl.

2017. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Mindegyik jobb mert kevesebbet lop.
2017. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

# 5/6 Időpont ma 13:04


Hajaj, érvekkel nem megy? :-) Mi baj? Elszámoltatnák gazdijaid? Nem hagynák, hogy örökké hatalomban maradjon valaki, mint a ruszkiknál?


Én örülök, hogy ennyire szarok vagytok, hogy csak egy kiadós idegenszívű hazaárulózásra futja ellenük, kis neokomcsikám.

2017. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Akármelyik. Az egyetlen bukott párt rajta kívül jelenleg az MSZP, de még ők is jobbak voltak bizonyos tereken, lásd nem építették le a demokráciát, nem loptak ilyen szinten orrba-szájba.
2017. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Baluba ***** válasza:
95%

Jelenleg szerintem majdnem mindegyik. A Fidesz véleményem szerint mind emberileg (Kósa, Németh Szilárd), mind politkailag (propaganda, félelemkeltés, uszítás), mind demokratikusan (elképesztő korrupció, média fölvásárlása, független egyetem ellehetetlenítése, párton belüli diktatúra) vállalhatatlan. Majd' havonta vannak olyan ügyeik, melyek megában elegendőek, hogy én magam soha többdt ne szavazzak rájuk.

Náluk egy paraszthajszállal jobb az MSZP, de csak azért, mert jelenleg nem ők kormányoznak, és náluk nem egy ember határozza meg a teljes pártot (bár Botka jó úton halad, ha nyer).

Gyurcsány hasonló kategória, mint az első kettő, bár a DK többi része szerintem elfogadható lenne.

Fölöttük van nálam a Jobbik, melyre bár semmiképp nem szavaznék, ez inkább ideológiai különbség, mint az előbb említett vállalhatatlanság, bár a radikálibbak között (Toroczkai) vannak ideológiától függetlenül nehezen elfogadható emberek.

Itt jön az LMP, mely szeritnem a radikálisok hiányával tekinthető jobbnak, mint a Jobbik, de egyébként elég színtelen, szagtalan párt.

A legjobb párt kétség kívül az MKKP, akik céljaiba gyakorlatilag nem lehet belekötni, nem hazudnak, és teljesen átláthatóak.

Vannak még a fiatal pártok, mint a Momentum, akiket egyelőre nehéz megítélni, de nem tudom elképzelni, hogy a Fdesznél rosszabbak legyenek.

2017. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

mindegyik szó szerint (kdmp értlem szerűen nem számít mert az keresztényruhás fidesz)


jobbik, egyedül ők nem engedik be a migránsokat, (jaj a fidesz nagy népszavazását is megúszhattuk volna ha a fidesz hallgat a jobbikra bő fél évvel előtte) a fidesz most is letelepedési kötvényt árul saját zsebbe haszonnal


bérúnió? aki nem tudja mi az ott gondok vannak letapadt a szemükön a narancsbőr


Morvai? még rajta kívül nem nagyon hallottam senkit eu parlamentben aki nem bólogat nagyokat "igen eu azt csináljuk" hanem igen is kiáll a véleménye mellett és amikor kétszínűsködik az eu hiába csitítják nem hagyja abba hanem megmondja a frankót (youtube a barátod)


bennük még megvan a hírhedt magyar virtus nem bólogatnak vigyorogva


midegyik párt sunnyog az ügynökakták miatt valahogy ők nem félnek és minden alkalommal amikor napirendre teszik mindegyik párt hallgat mélyeket, vajon miért?


fideszes politikusoknak áll feljebb ha szánalmas 2000 millióról kérdezik őket? "kalap kabát azt jó napot"

gyönyörű, még Hitler is többet magyarázkodott a népnek mint ezek a modern döbrögi diktátorok


az én és családom szavazata minden bizonnyal az övék lesz

2017. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!