Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a főnököd előírná melyik...

Ha a főnököd előírná melyik pártra szavazz, te ellentmondanál vagy megalázkodva szót fogadnál?

Figyelt kérdés

Ma családi körben a holnapi szavazás volt a téma. Kiderült, hogy egy ismerősünk, aki egy vidéki város önkormányzatánál dolgozik, meg lett zsarolva a kollegáival együtt a főnöke által. Muszáj a főnök által megjelölt pártra szavazniuk és mobiltelefonnal lefényképezni a kitöltött szavazólapot bizonyítékként, különben repülnek a munkahelyről.


Én közöltem, hogy aki ennek a zsarolásnak lefekszik és eladja az egyik legalapvetőbb önrendelkezési jogát, az egy gerinctelen utolsó féreg a szememben, egy gyáva senki, aki nem mer magáért és a jogaiért kiállni.

Erre jól megkaptam a többiektől, hogy én mennyire érzeketlen tuskó vagyok, egy álomvilágban élek, és hogy ezek szerencsétlen áldozatok, akiknek tényleg nincs más választásuk, mint a parancsra szavazás, mert különben szegények az utcára kerülnek és a gyerekeik, családjuk megélhetése kerül veszélybe.


Szerintetek kinek van igaza, megbocsájtható-e az, hogy lefekszik valaki a zsarolásnak és hagyja megalázni magát? Akik ezt megteszik parancsra, azok tényleg szerencsétlen áldozatok, akiket sajnálni kell, vagy pedig gerinctelen, gyáva férgek, akik nem mernek kiállni magukért?



2018. ápr. 7. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy hagyja már magát! Úgy be kell az ilyet perelni
2018. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Csináld úgy hogy fényképezd le neki amire kíváncsi, majd szólj a választási bizottságnak hogy elrontottad és kérj új szavazólapot. Ennyi az egész. Én így oldom meg.
2018. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

vagy létezik ps is.

nevetséges.

amúgy meg alap,hogy rögzítettem volna ezt a beszélgetést.

2018. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen nyilvánvaló, hogy hazudsz.
2018. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően fel kell venni amikor megzsarolja, majd feljelentést kell tenni ellene.
2018. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Egyik ismerősömnek azt mondta a főnöke, hogy ha nem a balliberálisokra szavaz a tolvajbanda fidesz ellenében, akkor kirúgja. Mondtam neki, hogy lépjen ki a munkahelyéről, de nem mer mert kell neki a megélhetés.
2021. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

"Muszáj a főnök által megjelölt pártra szavazniuk és mobiltelefonnal lefényképezni a kitöltött szavazólapot bizonyítékként, különben repülnek a munkahelyről."


Ha ez megtörtént volna, akkor már RÉGES rég keresztre feszítette volna őket a sajtó. Gondolod hogy egy ilyet kihagytak volna? Az év sztoriját?

2021. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Pedig ez országszerte megtörténik minden választáskor.
2021. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 És hol a bizonyíték? Én is tudok sarkos állításokat tenni, de bizonyíték nélkül az is marad.
2021. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!