Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a fiatalok akik mostanába...

Azok a fiatalok akik mostanában csinálnak gyereket ide azok számolnak az oktatás és az egészségügy züllésével?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy mindenki milliárdos de akkor ez hogy fog történni?

Miből lesz fizetve a magánoktatás, magánegészségügy?


Vagy mindegy, majd kitaláljuk holnap csak jöjjön a hitel/segély/etc?



ma 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Két csoport vállal nyugodt szívvel gyereket.


Az egyik csoport tagjai hónap végéig sem tudnak tervezni, gondolkozni, beosztani. Alacsony jövelelműek, vagy nincs is rendszeres jövedelmük. Fiatal korban alapítanak családot, több gyereket vállalnak.

Vagyis nem vállalnak, hanem inkább csak jönnek.

Nekik az óvoda, iskola csak gyermekmegőrző, étkezde funkciót tölt be.



A másik csoport tagjai jó fizetéssel bírnak, mégis egykulcsos adót fizetnek, magas adókedvezményt kapnak, a gyerekek után.

Nekik valószínűleg nem lesznek anyagi gondjaik.

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azért szerintem van a kettő között is, akiknek van rendszeres bevételük de nem feltétlen elég vagy sokszor nem elég, nincs saját ingatlan esetleg még egy kocsi sem. És jön a gyerek...
ma 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Minimálbérrel, Budapesten még abban sem vagyok biztos, hogy a saját eü ellátásomra, rezsimre elég lesz-e a fizetésem.

Már most is magánellátásba kényszerítenek az sztk-ban, mivel hogy van olyan vizsgálat, ami nem tb támogatott.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Na szóval van aki szerint erre kéne gyereket vállalnom?
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért keveritek ide a pénzt? Igaz az is egy tényező, de erre az AI és telefonok uralta világra nem túl értelmes gyereket vállalni semelyik pontján a világnak. Már most egyre kevesebb minden, ami emberi értékrend, és egyre kevesebb lesz, ami az ember dolga lesz.
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Olyan végzettségem és tudásom van, ami nemcsak Magyarországon biztosít számomra biztos jövedelmet, hanem bárhol a világon, szóval én bátran vállalok/vállaltam több gyereket is (van már kettő, és még tervezünk).


Orvos vagyok, egészségügyi/orvosi ellátásra akár a zombiapokalipszis során is szükség van. Mindenkit biztatok, hogy ne menjen kamu állásokba, ne végezzen kamu képzéseket és bátran nézzen a jövőbe.

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 az orvos az pont egyre kamubb képzés az utóbbi időben. A magánorvosok kb egy átlagember google keresgélését végzik el a beteg által gyanított problémára keresve, és ez jóval egyszerűbb lett a chatgpt-vel, tud mintát venni, amire egy betanított munkás is képes, és a számítógépen ambulánslapot kitölteni, és receptet küldeni az eeszt-be, és mindezekért alsó hangon 40 ezret elkérve fél óránként, 40 ezer a recept felírás.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!