Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem csesz fel az MKKP?

Csak engem csesz fel az MKKP?

Figyelt kérdés
Én elvenném mindenkinek a szavazati jogát, aki egy ilyen idióta pártra szavaz. Semmi értelme, viccnek veszik az egészet - igen, értem, hogy pont ezzel vívják ki maguknak a szimpatizánsokat - de semmi értelme, hogy listán vannak és ne adj isten még be is kerülnének.

2018. ápr. 7. 18:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%

"És a Sas József is jófej, én szeretem a humorát. Szerintem nagyon jó."


Ez sok mindent elárul rólad.

2018. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, miért jönnek azzal egyből, ha valaki nem ért egyet egy párttal, hogy Fidesz bérenc? Szerintem is idióta párt a MKKP, de ettől függetlenül holnap elmegyek szavazni és nem a mostani kormányra fogok X-elni...
2018. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%

Csak egy szedett-vedett csürhe, de ezeknek is van keletjük.

Gondoljunk csak a négy mancs-ra nekik is van támogatásuk pedig több kárt okoztak és okoznak mint hasznot.

2018. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%
#10 Így van.
2018. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

,,Semmi értelme, viccnek veszik az egészet "

- igen, mivel egy viccpárt. Gratulálok a felfedezéshez

2018. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
A kormánymédia és az ellenzéki média egyaránt elkezdte kóstolgatni a kutyapártot, most hirtelen mindenki nekiktámadott, csak azt nem fogják fel ezek a nagyokosok, hogy ezzel hogy most nekimennek az MKKP-nak, hírt csinálnak belőlük a média felületeiken(mégha negatívat is) és pont ezzel teszik őket népszerűvé. A negatív reklám is reklám. Minél nagyobb ügyet csinálnak belőlük, annál többen fognak rájuk voksolni.
2018. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Pedig én rajuk teszem az x-et... engem a többi part csesz fel....
2018. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%
#17 I agree it....
2018. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%

"igen, mivel egy viccpárt"


Jó, csakhogy Karinthy Frigyes, Rejtő Jenő, Kabos, Salamon Béla, Sándor György, Hofi Géza, Galla Miklós, a Markos - Nádas páros, a L'art pour l'art társulat stb. hazájában azért elég magas a léc.


És nem tudják megugrani.

2018. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
18: akkor reméljük, ha egyszer ne adj Isten hatalomra kerülnek, az angol oktatásra kicsit több figyelmet fognak szentelni, mert jó nagy hülyeséget írtál. Ha már annyira angolozni akarunk, tegyük azt helyesen.
2018. ápr. 7. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!