Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem csesz fel az MKKP?

Csak engem csesz fel az MKKP?

Figyelt kérdés
Én elvenném mindenkinek a szavazati jogát, aki egy ilyen idióta pártra szavaz. Semmi értelme, viccnek veszik az egészet - igen, értem, hogy pont ezzel vívják ki maguknak a szimpatizánsokat - de semmi értelme, hogy listán vannak és ne adj isten még be is kerülnének.

2018. ápr. 7. 18:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Ráadásul annyira humorosak kb. mint Sas Jóska.
2018. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Engem meg a magadfajta FideSS bérencek csesznek fel.
2018. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az meg a másik. Az elején még vicces volt, de most már ezzel a kotkodácsolós köztévés műsorral meg a "vicces" matricáikkal kicsit túltolták magukat. Inkább stand up-oljanak, ha ennyire majomkodni szeretnének.
2018. ápr. 7. 18:26
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Semmivel sem komolyabb mint a többi párt. Attól mert eljátsszák hogy komoly pártok aztán közben meg minden energiájukat az köti le hogy minél több pénzt zsebre vágjanak legyen szó fideszről mszpről jobbikról lmpről momentumról. Ha bárki 60 iq felett megnézi ezeknek a kampány filmjeit meg plakátjait ugyan olyan jót mosolyog mint az MKKP-n mert ugyanolyan komolytalan.
2018. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#2 egyáltalán nem vagyok Fideszes, sőt, nálam aligha találsz olyat, aki jobban rühelli őket. :-)

Ellenzéki vagyok, de a hülyeséget nem pártolom, ha ilyen dolgokról van szó.

2018. ápr. 7. 18:27
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Lazulj el, ez egy szabad ország, szabad viccelődni is. Parlamentbe meg aligha kerülnek, emiatt ne aggódj.
2018. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
De ők vicces stílusban szoktak hasznos dolgokat csinálni. Van olyan párt meg, amelyik elkeserítő stílusban csinál haszontalan dolgokat.
2018. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
*És a Sas József is jófej, én szeretem a humorát. Szerintem nagyon jó.
2018. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Görbe tükör a "komoly" pártoknak és nekünk is. El tudom fogadni, ha valakinek ez nem jön be. Az az igazság, hogy a sok vicc mellett egyébként valódi jó dolgokat is szoktak támogatni, szervezni, nézz utána: jótékonykodnak például.

Mondjuk nem szavaznék rájuk, mert szerintem kidobott szavazat így, de ha előállnának valami komollyal simán :)

Ne ezen idegesítsd magadat, vannak ennél sokkal fontosabb és súlyosabb ügyek itt.

2018. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Cseréld ki az MKKP-t a kérdésben Fideszre. Szerintem az ő létezésük sokkal nagyobb probléma.
2018. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!