Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lesz kormanyval...

Csak szerintem lesz kormanyvalltas?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van 2millio birka, de annyira ugy erzem mindenkin, hogy elege van, foleg az elmult 3evbol. Raadasul itt van az uj generacio akiknek donto resze utalja a Fideszt.
2018. ápr. 7. 17:51
 1/7 anonim válasza:
33%
Igen, csak szerinted.
2018. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát "valltas" biztos nem lesz.
2018. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem minden elképzelhető, akár az ellenzék győzelme is.
2018. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
A próféta szóljon belőled! Nekem aztán teljesen mindegy ki lesz kormányon, csak Fityesz takarodjon el. Utolsó hazug banda. Azt mondják a Migránsokat nem engedjük be, azt a Fociba a sok fekete akkor ki ha nem Migráns? Hadd kérdezzem már meg. Meg miért van eladva több mint 25.000 leletepedési kötvény? Meg miért engedi be a Viktorka azokat a menekülteket "Akik csak barátságosan kopogtattak"? Na? Azért mert ha nem számol el a menekültettek Viktorka, mennyit engedett be akkor meg lesz Vonva az UNIÓS támogatás, hiszen a Migránsokra felvették a rengeteg pénzt. Ha egyet sem enged be, akkor vissza kell fizetni de hát miből? Már el van lopva az is. Szóval kénytelen volt be engedi őket. Lásd Ukrainából repülővel hozták be őket Debrecen és Környékére. Illetve már Fejér Megyében is láttam pár bekötött fejűt rohangászni.
2018. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy a fix 2 milliós birkanyáj behúzza a Fityeszt, 3 millió el se megy szavazni, a maradék 2,5 millió meg szétszóródik 5 párt között. Ha lenne EGY erős ellenzéki párt és mindenki felemelné a hátsóját, akkor borítékolható volna a kúrmányváltás.
2018. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz
2018. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk(gimnázium,12. évfolyam,mindenki betöltötte a 18-at,összesen 128-an vagyunk az évfolyamon) a 12. egyik osztálya csinált egy külön Facebook csoportot,ahova berakták az egész évfolyamot. Aztán nyitottak egy szavazást,hogy ki mire fog szavazni. 76 ember a Jobbikot választotta,23 a Fideszt,a maradék eloszlott a többi párt közt,4 ember nem szavazott. Ebből szeretném azt leszűrni,hogy lesz kormányváltás,de mind tudjuk,hogy ez nem fog (idén) bekövetkezni...
2018. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!