Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem Fideszesek! Ti is így...

Nem Fideszesek! Ti is így erzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Ahogy közeleg a választás, egyre idegesebb vagyok, néha remegek. Rossz belegondolni hogy hiába szavazok, a Fidesz marad. Remélem ez nem következik be. :s

2018. ápr. 6. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Én nem idegeskedek, mert eleve arra számítok, hogy nagy meglepetés lenne, ha nem maradna a Fidesz.
2018. ápr. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is úgy gondolom hogy marad a fidesz. Mondjuk az fura, hogy másst sem hallok úton útfélen csak hogy mindenki utálja ezt a bagázst. Ahhoz képest szépen elviszik a választást -már megint-.
2018. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert a többségnek csak a szája nagy, de szavazni nem megy el.


"Minek menjek szavazni? Úgyse lesz változás!"



Így persze, hogy esély sincs rá.

2018. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem remegek, és nem is fogok a fideszre szavazni, de szerintem nyerni fognak. Nincs olyan erős az ellenzék hogy leváltsa. Gyurcsány egy bohóc, Karácsony egy szerencsétlen, Szél Bernadett egy senki, Vona pedig egy langyos cicafiú.

Aki életerős, fiatal és van esze, az már kiment külföldre, és ez az elvándorlás folytatódni fog, ha a fidesz nyer.

2018. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az MSZP az belülről gyakorlatilag Fidesz, DK az Gyurcsány, az a nyomorult semmivel nem jobb, mint Orbán még egy esélyt nem érdemel. A Jobbik néppártosodással pedig több szavazót vesztett, mint nyert szerintem. LMP meg édes kevés jelenleg...


Ezen a választáson nem is a leváltás a cél, az egy hosszabb folyamat része. Most sokkal fontosabb megakadályozni a Fidesz többséget (ehhez nagyon nagy részvételi arány kéne), de minimum a kétharmadot (ezt taktikai szavazással nem lenne nehéz megvalósítani). Ha ismét meg lesz a kétharmad, nem biztos hogy '22-ben lesz újabb választás...


Fontos, hogy mindenki menjen el szavazni. Nem lobbizok egyik pártnak sem, listán annak a pártnak szavazzátok meg a bizalmatokat, amelyiknek csak akarjátok, viszont egyéniben keressétek ki a körzetetek legesélyesebb jelöltjét és őt X-eljétek be, bármennyire is ellenszenves a párt.

2018. ápr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ami kimaradt és fontos lehet: [link]

Itt tudjátok megkeresni a legesélyesebb ellenzéki jelöltet.

2018. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!