Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18 éves vagyok, most megyek...

18 éves vagyok, most megyek először szavazni, de nem értem az egyéni listás szavazást?

Figyelt kérdés

Tehát teljesen őszinte leszek,hogy megértsétek,és tudjatok segíteni.

Tehát,a Jobbikra fogok szavazni a pártlistás szavazólapon,mert őket szeretném kormányon látni.(Véleményt nem kérek,köszönöm szépen.) Ez tiszta sor. Viszont van a másik lap,az egyéni. Na már most nekem a célom ugye az,hogy a Fideszt leváltsák,ezért úgy hallottam hogy azt érdemes ezen a lapon bejelölni,aki a legesélyesebb nálunk,még akkor is,ha ő nem olyan nézeteket vall,mint amit én. Pécsi vagyok,és a legesélyesebb sajnos Fideszes (Csizi), tehát nem értem hogy ilyenkor mit kéne csinálnom?:D Szavazzak a második legesélyesebbre?(Fogarasi Gábor azt hiszem,de ebben sem vagyok biztos.)

Szóval a kérdésem röviden tömören az,hogy kire szavazzak egyéniben (pécsiként),hogy minél nagyobb esély legyen arra,hogy ne a Fidesz nyerjen?

Köszönöm a válaszokat,és ne nézzetek hülyének,csak pár hónapja foglalkozok a politikával,mióta betöltöttem a 18-at és eljutott a tudatomig,hogy szavazhatok!:)



#szavazás #Mészárosújabbháromszállodatulajdonosa
2018. ápr. 5. 17:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-es! Ez elég gyenge volt. Előbb rohad le a kezem,minthogy bármilyen formában is a Fideszre szavazzak.

És kedves Kilenceske! Miért baj az,ha csak pár hónapja érdekel? Te úgy születtél,hogy a világ összes témájában felvilágosult voltál,és mindent tudtál arról,hogy hogyan is működik kicsiny országunkban a poltika?

2018. ápr. 5. 19:34
 12/13 A kérdező kommentje:
*politika
2018. ápr. 5. 19:35
 13/13 anonim ***** válasza:
11. Csak teszteltem, hogy mit reagál. :D
2018. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!