Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak?

Kire szavazzak?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok es tajekozatlan nem tudom hogy igy szavazzak e vagy ne , tajekozodom de , nem jutottam mai napig dulore
2018. ápr. 4. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Jobbik Magyarországért Mozgalom.
2018. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmikép se olyanokra, akiknek 30 évük volt bizonyítani... Tehát baloldal és fidesz felejtős, legalábbis részemről... meg amúgy már csak nyuggerek szavaznak rájuk.
2018. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell élned ezzel a jogoddal, főleg akkor nem ha nem tájékozódtál. Amúgy most még van sok időd utána nézni a dolgoknak, olvasgass mindenféle médiát, ha tudsz angolul vagy vmilyen másik nyelven akkor külföldit is, beszélgess olyan ismerősökkel akik tájékozottabbak, mérlegelj és utána dönts, ha mindenképpen részt akarsz ebben venni.
2018. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne szavazz
2018. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbikot javaslom, de nézz utánuk (olvasd el a programjuk, hallgass meg néhány beszédet/interjút a Vonától) és meglátod, hogy megfelelnek e neked. (+ Légyszíves legyél nagyon kritikus a velük szemben folytatott lejárató kampánnyal.)
2018. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon is jól ismered a politikát.
2018. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Az a világvégét akarja aki azt mondja hogy ne szavazzon??

Idefigyelj, a jelenlegi helyzet nagyon nagyon nem jo, ha nem érted a politikát, talán már nincs elég idö a választásig hogy belásd, hogy ponosan mi baj a fidesszel. Így csak abba gondolj bele, hogy tul régota, és tul sokan vannak benna parlamentbe, a többi párt nem tud muködni töluk, egy csonka demokráciát eredményeztek, ráadásul, közgazdások, politologusok, szociológusok helyett, szinte az összes fideszes JOGÁSZ. Ezzel érted hogy mi a baj? hogy nem tudnak vezetni egy országot.

Nos már csak annyi a dolgod hogy kiválasztassz egy szimpatikus ellenzéki pártot, és arra szavazol, KÖSSZ pártra meg ilyenekre azért ne szavazz mert azok kamupártok, pont azért vannak hogy a gyanutlan elsöszavazot levadásszák. Ha tényleg elsö szavazo vagy akkor leirom hogy kikre szavazzhatsz, mert biztosan bejutnak a parlamentbe:

Jobbik magyarországért Mozgalom

Lehet Más a Politika (LMP)

Momentum

MSZP-Párbeszéd

Ne csüggedj el, ha nem az a párt vagy jelölt fog nyerni akire szavaztál, mert a szavazatod akkor sem megy kárba, hiszen a demokratikus parlament muködéséhez hozzájárulsz azzal hogy a kormáy-ellenzéki erö kiegyensulyozására törekszel.

2018. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki még nem lopta szét az államkasszát
2018. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Felnőtt, felelős, 29 éves (?) állampolgár vagy, neked kell döntened és vállalnod kell érte a felelősséget akkor is, ha rosszul döntesz.


Én nem fogom megmondani, hogy kire szavazz,de ha elégedetlen vagy a rendszerváltás utáni politikával, akkor ne szavazz azokra, akik részt vettek benne. Így máris leszűkült a választék 3 pártra: Jobbik, LMP, Momentum.


Olvasd el a programjaikat, és amelyik a legközelebb áll hozzád, szavazz arra.

2018. ápr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!