Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lett az utóbbi hetekben...

Mitől lett az utóbbi hetekben ekkora "mellénye" itt a jobbikosoknak?

Figyelt kérdés
Meggyőződéssel állítják, hogy ők majd legyőzik a fideszt. De amennyire én tudom, minden 4 évente ezt harsogták és nem lett belőle semmi. Miért gondolják úgy, hogy egy pártnak, aminek a támogatottsága pár %-kal kevesebb, mint 4 évvel, az majd győzni fog? Ha?

2018. ápr. 1. 21:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kevesebb, mint 4 évvel ezelőtt
2018. ápr. 1. 21:06
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Azért mert már most tudják, hogy elvéreztek csak szégyenlik beismerni.
2018. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
95%
A bizonytalanok körében ők a legnépszerűbbek szerintem, győzni nem fognak de a 30 százalákot megüthetik.
2018. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Silurus ***** válasza:
74%
Az emberek többsége kormányváltást akar, az egyetlen reális opció a Jobbik. Egye inkább úgy fest, hogy a kevésbé esélyes pártok szavazói inkább a Jobbikra szavaznak. Nem kevesebb a támogatottsága, egyre inkább úgy fest hogy tényleg kormányváltó lehet.
2018. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező! A #5-ről írt jellemzésed gyakorlatilag lefedi a FIDESZ jelenlegi választási stratégiáját. Ezen is érdemes elgondolkodnod...
2018. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%-ról *
2018. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Miért kérdező, a te kérdésed alapján a te IQ-d szerinted hol van? Kb ugyanott. Statisztika... hallgasd meg Hofi és a disznó mennyit fog fialni című poénját és rájössz majd hogy működik a statisztika...Sokkal nagyobb a párt támogatottsága, de ezt majd egy hét múlva meglátod. És ehhez nem kell nagy mellény, csak szimplán szavazat, ami meglesz nekik.
2018. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Mér ne győznének?
2018. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7. Tudom, hogy a fidesz és lassan a jobbik is az ilyen 20-as IQ-s egybites amőbákra épít, mert mindkettő egy populista f.. s. Ezt nekem nem kell mondani, hogy mindkét párt arra uszít, hogy aki nincs velük, az csakis ellenük van. Ez a Jobbiknál is megvan, mint láthatod. Ha kritikát fogalmazol meg, már fideszes is vagy és pont. Mondom, ennyit tud. Egybites. Kár, hogy az ilyen dönthet Magyarország sorsáról. Ha rajtam múlna úgy elvenném ennek a primitív bar. omnak a szavazati jogát, mint a huzat. Ennek is.
2018. ápr. 1. 21:38
 10/15 A kérdező kommentje:
9. Igen, téged elég sok jobbikos kérdés alatt láttalak már vergődni, mint pártpropagandista... Szóval, pont nem érdekel a hablatyod. A többiek válaszait köszönöm.
2018. ápr. 1. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!