Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán felesége miért nem...

Orbán felesége miért nem jelenik meg egyáltalán a kampányban?

Figyelt kérdés

Orbán minden mozzanatot kihasznál, hogy kampányoljon, óvodába kisgyerekekkel, nyugdíjasokkal, sonkát főz, minden nyomnak fel a fészre.

Egy magát jó kereszténynek, családcentrikusnak mondó politikusnak miért nem jelenik meg egyáltalán a felesége a kampányban?

Ez csak nekem furcsa?


2018. ápr. 1. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Szégyenli magát. Érthetö.
2018. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg természetes, ha nem vesznek rész a politikusok családtagjai. Más a dolguk.


Azért hiányolják egyesek- mert nem lehet jól kikezdeni, pletykálni, hátba támadni, gusztustalanul csámcsogni -


legyenek elegek erre az alantas igényre szórakoztató ipar alacsony szellemi szintű alanyai - blikkszintű újságokban és társaiban.


És azt ezen csámcsogók forduljanak bele saját pletykahányadékukba - rövidre zárva a témát.

2018. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
mert orbán veri őt
2018. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem meg természetes, ha nem vesznek rész a politikusok családtagjai."


orbán rühel: turisztika?

tiborc: elios

orbánfater: bányák


igaz ők nem jelennek meg csak sunyiba lopnak.

2018. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon helyes. Amúgy is megpróbálják Orbán Viktort lejáratni a rokonain keresztül is, nem ad újabb támadási felületet.
2018. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5: Abban mi lenne a támadási felület, ha mondjuk együtt főznék a sonkát a fb videóban??


Korábban volt unokás fotó, családos fotó kanapén, stb.

Most miért nincs?

2018. ápr. 1. 15:05
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Amikor kiderült, hogy a Nagy-Kálózy Eszterrel (Rudolf Péter feleségével) évekig volt viszonya Orbánnak, nem vállalt több nyilvános családanya szerepet Lévai Anikó.

Egyébbként hithű kommunistához méltó módon 1986-ban volt a polgári esküvőjük. 10 évvel később már a "polgári Magyarország” kampányra készülve 1996-ban volt az egyházi esküvőjük.

2018. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7: ??? Micsoda?:))

Ez komoly? Ez mikor volt?

2018. ápr. 1. 15:14
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Én láttam több videót róluk. Hogy az egész család valamit süt meg főz, hogy mennek valami lovas programra, meg a Lévai valami jótékonysági vásáron van, meg ebédet vagy kaját osztanak. Általában néhány másodperces hírek, úgy néz ki nem szeret szerepelni.


Én se érezném jól magam, amikor tudnám, hogy azt figyelik, hogy mibe lehet belekötni velem kapcsolatban.

2018. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!