Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ az oka mindennek?...

A FIDESZ az oka mindennek? Van kiút? Melyik párt mit ígér?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a politikához, szavazóképessé nemrég váltam. A tisztánlátás végett leírná valaki, hogy mi folyik itt, a többi pártnak mennyire lehet hinni és van-e remény?


Azzal tisztában vagyok, hogy vannak, akik nagyon szeretik a FIDESZt, s vannak akik ki tudnák nyírni az egész bandát. Az utóbbiak szerint az előbbiek buták, hogy beveszik a párt sok hazugságát.

A miniszterelnök azzal próbálja magánál tartani a hatalmat, hogy az ő pártja nem fog beengedni menekülteket. Na de nem engedett már be így is? (Olvastam valahol, de nem tudom, hogy mennyire megbízható)

A többi párt is hasonlóképpen lopna szerintem. A korrupció nem tud egy ilyen országban megszűnni. Balgák vagyunk, ezt nem tagadhatom.


A szüleim nagy erőkkel próbálnak rábeszélni, hogy szavazzak a kormány ellen, mert majd akkor milyen ó lesz nekünk. Sajnos én csak abból tudok kiindulni, amit látok, és az nem más, mint hogy a többi párt beengedné a menekülteket, ami egyértelműen sz.r lenne a társadalomnak, a c.gányok mellett a migriket is nekünk kéne eltartanunk.

Na de mennyi igaz ebből, meg úgy eleve mindenből?


2018. márc. 31. 15:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

"A többi párt is hasonlóképpen lopna szerintem."

Még a pofátlan Gyurcsány is alig lopott ehhez a stadionista

Grazi elmebeteghez és családjához képest.

Európai ügyészség kell! Meg nem adni egy vasat sem, mert az én gyerekeim ne fizessenek már vissza, mert ez a köcsög ellopta... Nyomorodjon a bilire családostul.

2018. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#10-es, ja, hogy te ennyire tájékozott, tudatos szavazó vagy?:D

A győzelmi jelentések:

[link]

[link]


Stb, stb. Az összes szennylapot nem linkelem be, mindenhol megjelent. Aztán jött a hidegzuhany:

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A gonosz törpe jól elszaporodott. Mire minden kölykéből milliárdost csinál a Nemzet, észrevesszük....
2018. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12# De ha erről szerződés van, akkor hogy lenne törvénytelen? (Gondolom látták és aláírták ügyvédek.)


Amúgy meg ha az, akkor mondja ki a bíróság, gondolom a mai viszonyok között biztos nem lesz elfogult a Jobbikkal szemben. (Ha nem törvénytelen, akkor személy szerint nem látom, hogy mi a gond vele, nem loptak el semmit, nem ártottak ezzel senkinek.)

2018. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy anyagi juttatásért lépnek vissza a jelöltek a Jobbik javára, az szerinted teljesen rendben van? Érdekes értelmezése a Jobbik által hirdetett tisztakezű kampánynak...:D
2018. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha nem törvénytelen, akkor igen, nekem semmi gondom vele, nem kötelező indulniuk és ez nem olyan, mintha egy köztisztviselőt vagy rendőrt vesztegettek volna meg, senkit nem ért kár, nem nyúltak le közpénzeket, nem csaltak közbeszerzésen elvéve ezzel a tisztességes indulók elől a lehetőséget..., sőt az alapján amit ajánlottak a kisgazdáknak, ez majdnem olyan, mintha csak simán beolvasztották volna őket.
2018. ápr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*Egyébként szerintem tisztakezű kormányzást (nem kampányt) hirdetnek.
2018. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nem találok olyan törvényt ami (az én szövegértelmezésemben) tiltaná ezt. (De ha van olyan a Fidesz biztosan megtalálja.)
2018. ápr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Orbán egy korrupt cigány. És a sok idióta cigány a szaros Fideszre szavazott.
2018. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!