Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog már végre megszűnni...

Mikor fog már végre megszűnni ez a "migránspara" és kommunista beidegződésű jelentgetés?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 29. 14:16
 1/4 Molyember ***** válasza:
100%
Még csak most kezdődik. Képzeld, mi lesz itt négy év múlva, ha most újra megszavazzák a Fideszt. Márpedig megszavazzák.
2018. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés. Szerintem akkor, mikor az emberek hajlandóak lesznek gondolkodni és ebben szerintem nekünk is, átlagembereknek szerepünk kell, hogy legyen. Ha vennénk a fáradtságot és csak a környezetünkben levő emberekkel empátiával beszélgetnénk és közben segítenénk abban, hogy jobb legyen az életük (sokszor csak a félelem az ami gyűlöletté alakul, máskor pedig a sz*r életét jól esik vmi tőle független ismeretlen tömegre fogni) nem hagyni, hogy egyetlen részrehajló forrásra támaszkodjanak,szerintem kevésbé hatna ez a propaganda. Persze ez sokaknak, főleg a hatalmaknak nem érdeke: hogy az emberek képesek legyenek gondolkodni és ne egyszerű jelszavakra ugorjanak, mert akkor persze nem lenne ilyen egyszerű manipulálni őket. Ez energiát igényel és mi lesza*juk egymást csak mutogatunk a másikra akit nem értünk meg, hogy zombi, buta ikunuku stb. Sajnos!
2018. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod, az Isa-ban is voltak, akik nem szerették a patriot törvény bevezetését.


De mi a biztonságosabb? 10-szer hiába kimenni ellenőrizni, hogy valaki csinál-e valami a közösságre veszélyeset, vagy egyszer elmulasztani, és emberek halnak meg miatta?

Mint most Franciaországban.


Szóval; közösség vagy egyén?

2018. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Usa, természetesen...
2018. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!