Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jellemzően kik a szavazói az...

Jellemzően kik a szavazói az alábbi pártoknak? A fiatalok kikre szavaznak?

Figyelt kérdés

-FIDESZ

-Jobbik

-LMP

-MSZP

-DK

-Együtt


2018. márc. 29. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme általánosítani. Pl itt vagyunk a testvéremmel fiatalok, 3 év van köztünk, hozzá a legközelebb az LMP áll, hozzám meg a Fidesz. (és most ne a pártokra gondoljunk, hanem hogy milyen politikát folytatnak/kívánnak folytatni, én megvetem a fideszt, amiért korrupt).
2018. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40 év fölött a Fidesz, az alatt a Jobbik
2018. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok, még nem tudom, kire szavazzak, nekem egyik sem szimpatikus, még az LMP a Momentum meg a Kétfarkú Kutyapárt áll a legkevésbé távol tőlem.

A korosztályomban azt látom, hogy a többséget egyáltalán nem érdekli a politika, akit érdekel azoknak is egy része nem szívesen szavaz egyikre sem. Akik netán mégis szavaznak az én ismertségi körömben azok LMP-sek,Momentumosok vagy Fideszesek, néhány Jobbikost is ismerek...Dk-s,Mszp-s fiatallal viszont még nem találkoztam.

2018. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

-FIDESZ : Azok, akik kapnak az elosztott pénzből és a 90-es IQ alattiak

-Jobbik : Akiknek már elegük van a többiekből

-LMP : Akik még reménykednek

-MSZP : Akik főleg balosak és nem szeretik Gyurcsányt

-DK : Akik nem tanultak semmit és még bíznak Gyurcsányban

-Együtt : Fogalmam sincs...


Amúgy kérlek menjetek el szavazni akkor is ha fiatalok vagytok és nem érdekel a politika! Szavazzatok a legesélyesebb ellenzéki pártra! A Fidesz nektek sem fog kegyelmezni ha tovább marad hatalmon!

2018. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Én fiatalok közt 60% Jobbikosokat,kb 10% Lmp-s, meg 30% nagy ívben belaszarókat, el sem menőket ismerek. Mszp meg ilyen olyan nevezetű töredékeire egy sem szavaz és fideszest egyet ismerek de annak a faterja önkormányzati megrendelésre dolgozik ,szóval ő abból eszik amit a fidesz ad, nyilván arra szavaz ,de ez nem reprezentatív minta.
2018. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben, akinek esze van, egy se Fideszes. Munkatársaim mind utálják a Fideszt, családban meg van jobbikos, mszp-s és Fideszes is, utóbbi csak azért, mert azt hiszi, hogy a CSOK-kal majd milyen jól jár, pedig lehet meg se fogja kapni.
2018. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!