Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik szavaznak az Együtt-re?...

Kik szavaznak az Együtt-re? Kik alkotják ennek a pártnak a “szavazótáborát”?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mivel ők az LMP egyik spinoffjának tekinthetőek, ezért többnyire fiatal és középkorú értelmiségiek a szimpatizánsaik. De ha téged nem a válasz érdekel, hanem csupán a megvetésedet próbáltad kérdésbe csomagolni, akkor bocs.
2018. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

"fiatal és középkorú értelmiségiek a szimpatizánsaik."


Kösz, hogy megnevettettél.:D

2018. márc. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Szipus, füves romkocsmás "értelmiségiek".
2018. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
fogalmam sincs hogy kik lehetnek. 1-2%-os a támogatottságuk. mivel idén nem jutnak be a parlamentbe, ezért valszeg örökre eltűnnek a süllyesztőben, mint ahogy az MDF is tette.
2018. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus a párt. A programjuk nagyon jól összerakott, csak sajnos nem fogok rájuk szavazni, mert elvesztegetett szavazatnak érzem. Most az a lényeg, hgy ne legyen meg a kétharmad és a felek egymással az emberek jövőjéről észszerű keretek között tudjanak megállapodni és olyan csomagokat állítsanak össze, amivel behozhatják azt a lemaradást, amit eddig "produkáltunk".


Én kivontam magamat évekig a politikából, de elkezdett érdekelni ismét (egy 2005-ös Gyurcsány-Orbán vita kapcsán), akkoriban egész értelmes volt ez a vita a két fél között, és szeretnék ismét ilyen beszélgetéseket látni. Fáj, hogy csak a csicskázás, kur.vaanyázás megy a Parlamentben (amikor pár évtizede EMBERI hangnemben is meg tudták vitatni a problémákat)...

2018. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék az előző hozzászólásomhoz, hogy szerintem Magyarország rendkívül versenyképes ország lenne, ha engednék kibontakozni és nem széthúznák. :(
2018. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!