Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyennek értékelitek a...

Milyennek értékelitek a kormány eddigi teljesítményét?

Figyelt kérdés

Összességében jó, vagy rossz?

Milyen területeken volt jó, milyen területeken volt rossz?

Mi volt kiváltképp jó, és mi volt kiváltképp rossz?

Az eddigi teljesítmény és kommunikáció alapján mire számíthatunk?


2010. jún. 11. 01:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

39%, megfogalmaztad azt, ami a minimálbér-kompenzációval kapcsolatban nekem is az egyik legnagyobb kérdéses pont. Addig szép, hogy béremeléssel kompenzálnak, de a kompenzációra szánt pénz valahonnan elő kell teremteni.


Egy másik vállalkozó írta, hogy a bankokat meg fogja viselni a bankadó, ezzel is egyet tudok érteni, ugyanis a bank sem nyomda, hogy termelje a pénzt...

2010. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%
egyelőre jobb mint amit vártam, csak még kevesebb duma kéne és még több cselekvés
2010. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

07.00 Te tanultál matekot ember? A százalék számítás általános iskolás tananyag szóval csak átrágtad magad valamikor rajta!


Az, hogy mindenki ugyakkora százalékot adózik, nem azt jelenti, hogy mindenki ugyanakkora összeget. Ha valaki háromszor annyit keres, annak 16 százaléke pontosan háromszor akkora, mint annak a 16%-a aki harmad annyit keres. Érteeeem? Hogy egyszerűbb legyen megérteni. Ha te kersel 100ezeret, amiből 16% az adó, akkor te 16ezret adózol egy hónapban. Ha én keresek 500ezret, amiből 16% az adó, akkor én 80ezret adózok egy hónapban. Látod, te 16ezret és 80ezret. Jéé ez mióta ugyanannyi? Vagy te azt akarod javasolni, hogy mindenki 100ezret adózzon mondjuk?

2010. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy másik vállalkozó írta, hogy a bankokat meg fogja viselni a bankadó, ezzel is egyet tudok érteni, ugyanis a bank sem nyomda, hogy termelje a pénzt...



A válság alatt csak az egyik legnagyobb magyar bank több mint 200 milliárd profitot termelt...Nyugodtan adózzanak csak a bankok, amúgy meg úgyis egy részét az ügyfelekkel fizettetik meg.

2010. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jók az intézkedések. Ez a fórum soha nem fogja azt mutatni, amit az emberek nagy átlaga gondol, mert a fórumozók nagy százaléka korából adódóan még csak nem is szavazhat.

Akárki akármit mond, ezek k*rva nagy dolgok voltak és ezek csak az első lépések. Idáig csak pozitívan tudom értékelni a kormány munkáját. Akinek pedig nem tetszik tanuljon meg számolni, ahogyan már felettem is írták jó páran.

2010. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%
Az utolsó válaszoló megmondta a tutit...Így-így.
2010. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egy szerintem korrekt elemzés a fidesz 29pontjáról:

[link]

2010. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kicsit korán van még ítélkezni fiam! Majd 4 év múlva!
2010. jún. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

08.13 a hungarista hírportál a tizenévesek veszik komolyan?


Csak addig jutottam, hogy a családi adókedvezmény majd a kisebbségieknek lesz jó. Hülye-e vagy? Ha nem dolgozik a cigány, akkor hogy kap adókedvezményt, mindegy hány kölke van? Sehogy. Tehát hülye érvelés. Ha meg dolgozik, akkor még jó, hogy kaphat.


Nem is olvasom tovább, mert felesleges.

2010. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól csinálják, és én drukkolok is Orbánnak, mert ennyi idő alatt nem tudná semmilyen emberi lény visszaállítani azokat az elrontott dogokat amik vannak.


Szóval hajrá Orbán kormány!


-boccs tudom, ez nem ide tartozik, de szerintem nagyon jól bevezette azt is, hogy a külföldi magyaroknak is legyen joguk magyar állampolgároknak lenni.végül is régen még mi mind egyek voltunk, most meg szakítanánk szét egymást?

Neemár!Attól, hogy ők külföldön születtek, külföldön élnek, attól még ők is magyarok, és joguk van magyarként élni!

szóval ORBÁN HajRá! :D

2012. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!