Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindegy ki győz, úgyis lopni fog?

Mindegy ki győz, úgyis lopni fog?

Figyelt kérdés

Ugye ezt halljuk minden második embertől. Ezért nem kell elmenni szavazni.

Induljunk ki most ebből,legyen így. Ami biztosan látszik az az hogy a pártok összevissza törik magukat hogy ők győzzenek. Tehát valami tétje csak van. Persze mert aki győz az többet lophat,ez a szöveg.

Ha tehát én annyit tehetek,hogy buktazom az aktuális csapatot akkor mért is ne tenném meg?

Ráerek úgyis. Nekik meg némi bosszúság ha buknak.

Asszem ennyit megér elmenni szavazni.



2018. márc. 27. 08:54
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nos valóban nekem is kevesebb lett némileg.mostmárcsak 96ezer.

De most akkor legyek hálás a tolvajnak hogy valamennyit visszaad?

Ráadásul valószinű hogy ez ilyen rezsicsökkentős paraszvakítás,tehát állami pénzből kitömik a bankot ezért az nagy kegyesen visszábbvesz úgymond.

2018. márc. 29. 12:01
 22/22 A kérdező kommentje:
Én határozottan tudom kikre fogok szavazni kedves utolsó hozzászóló. Csak érdekel a nem szavazók motiválatlanságának oka. Ez a kérdés egy elég jó magyarázat lehetne nekik szerintem.
2018. márc. 29. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!