Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindegy ki győz, úgyis lopni fog?

Mindegy ki győz, úgyis lopni fog?

Figyelt kérdés

Ugye ezt halljuk minden második embertől. Ezért nem kell elmenni szavazni.

Induljunk ki most ebből,legyen így. Ami biztosan látszik az az hogy a pártok összevissza törik magukat hogy ők győzzenek. Tehát valami tétje csak van. Persze mert aki győz az többet lophat,ez a szöveg.

Ha tehát én annyit tehetek,hogy buktazom az aktuális csapatot akkor mért is ne tenném meg?

Ráerek úgyis. Nekik meg némi bosszúság ha buknak.

Asszem ennyit megér elmenni szavazni.



2018. márc. 27. 08:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, úgy is lopni fog. Mégpedig azért, mert hagyod. De nagyon nem mindegy, hogy az utolsó falatot is kilopja a kezedből, ha nem adod, meg is ver, vagy csak úgy néhanapján kicsikét.


Vannak vidékek, ahol kiteszik az ajtó elé az eladni valót, a vevő pénzt a befőttes üvegbe teszi. Ez azért lehetséges, mert korábban erősen odafigyeltek, és aki lopott, nagyon elbántak vele. Így az emberek megszokták, hogy nem érdemes lopni.

ÉS vannak vidékek, ahol bemennek a házadba, még meg is vernek, ha szólsz. Ott az emberek nem bántak el a tolvajokkal, csak siránkoztak. Ott a tolvaj(ember) ezt szokta meg.


A lopásról mindenkit le lehet szoktatni, csak nem egy nap alatt. Mások sokkal kevesebbet lopnak a maiaknál. Erre szavazhatsz. Vagy nem szavazol, tehát biztatod a tolvajt, vigyen többet.

2018. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen, legfeljebb a lopás mértéke lehet eltérő.
2018. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ha elmegyek szavazni akkor viszont a jobbikra kell szavazzak mert az ellenzékbe azok a legerősebbek.

Fityesz nem,mszpé,déká meg a többi nem,úgyhogy csak a jobbik marad.

A kétfarkú kutyapárt nyerne az lenne a legjobb trollság,de nyilvánvaló hogy be sem fognak jutni. Pedig Izlandon nyert annak idején egy ilyenforma társaság és jól is jártak vele az ottaniak.

2018. márc. 27. 17:55
 14/22 A kérdező kommentje:

Az lmp-t kihagytam merthát amióta Schiffer lelépett azóta egy csomó hül@yeségbe beleálltak úgyhogy mar nem szimpik,meg ahogy hallom készúlnek összebútorozni a jobbikkal.

Legalábbis ha majd úgy jön ki a matek és szükséges lesz.

Nagyon pedzegetik ezt a témát. Mind a kettő adagolja a saját szavazóinak.

2018. márc. 27. 18:00
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

A transparency_international_ egy soros-féle ultralib szervezet Jó reggelt !


Mindenki lop ! Ezt el kell fogadni. A kisembertől a nagyig. Ez mindíg így is lesz !!!


Azt nézd, hogy neked mit adnak. Csökken-e a rezsid ? Nővekszik-e a fizud? Nem engednek-e rád iszlám terroristákat?

2018. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nah most lehet csípni fogja a szemeteket amit én irok. En a fideszre nyomom az x.et. Hogy miért? Korrupció van volt LESZ. De határozottan jobban élek a Fideszes intézkedések óta. Két gyerekesek adokedvezmenye+ ingyenes óvodai étkezés + deviza segítség.. Nos havi min 50 eft.. Nekem szamit. Es a gazdasági fejlődést is érzem mikor kimegyek az új játszóterekre csemetéimmel..stb. Jah es lazán nemet mond a kötelező betelepitesi kvotara (jól teszi, Brüsszel kinyalhatja..) Nekem számít nekem jobb igy. Nekem Fidesz.
2018. márc. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16 Kevesebb TV2-őt és M1-et kéne nézned.

A Fidesz több menekültet telepített az országba titokban mint amennyit a kvóta szabott volna ki.

A gazdaságra meg egyszerűen nem tudok mit fűzni. Nyilván azért hagyott le minket Szlovákia és Lengyelország, mert nekünk olyan jó kormányunk van. Nem. Ők még rosszabb helyzetből indultak, mégis lehagytak. A V4-et vezettük, mostanra lemaradtunk és kifulladtunk.

Románia is kullog itt mögöttünk, ha minden így halad, mi fogunk hozzájuk kijárni dolgozni 20-30 év múlva...

Gondolom azért élsz jobban, mert emelkedett a béred ugyanazon a munkahelyen az éves tapasztalatoknak köszönhetően. Vagy ha más munkahelyed van mint amikor még "rosszabbul" éltél, aklor gondolom nem találtál jó munkahelyet. Jó munkahelyet mindig is ki lehetett fogni, például egy ismerősöm 10 éve is 250-eket, 300-akat keresett, egy átlag szakmával.

A bérek országos szinten nem sokat nőttek 2010-hez képest. (A fidesz szerint 8 éve egy mentős 110 ezret keresett. Most meg majdnem 400-at... Nagyon humorosak.)

Vagy ha mégis cáfolnád a bérek nem változását, akkor megint emlékeztetnélek, hogy Szlovákiában is magasabbak a bérek.


Egy birka vagy, és ha megszavazzátok magatoknak újra ezt a kormányt, akkor meg is érdemlitek, hogy ott éljetek.

A kormányotok nyilvánosan lop szét egy országot, de ti meg habzó szájjal éljeneztek nekik... Pofám leszakad.

2018. márc. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Deviza segígtség?

Ezek szerint te tudtál végtörleszteni?

Csak úgy hiphápp?

Félre ne értsd,nincs bajom azzal ha valaki tehetős,csak azt képzelje el hogy nem kindenki volt képes végtörleszteni.

Mivelhogy tehetős,van ideje tájékozódni is nemde?

Más egyéb intézkedés meg nem történt.

Ami zörtént ez ügyben az f@ing és pernye eddig.

Vakítás

2018. márc. 28. 06:15
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem tudtam vegtorleszteni. De a bank nem hagyja a magáét! Siman lenyuzta volna a havi 80.000ft de a forintositas utan mindjart csak 50.000 fizetek... Na azert mégse mindegy. Nyugodjatok mar meg kedves ellenzekisek es hagyjatok a Fideszt dolgozni. Kivezette az országot a túlzott defficit alol feljebb húzta a Gazdaságot ( nem én mondom kimutatások beszelhetnek helyettem) visszahozta a szocpolt cs.o.k formájában..stb stb.
2018. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy éppen hiányzik a zsebedből egy ötvenes és éppen annyi kéne. Bosszantó és fontos, ha éppen ezen úszik el egy ügyleted.

Ha azonban azért hiányzik az az ötvenes, mert nem tudod zsebre rakni, és ez gyakran fordul elő, ez nem bosszantó. Ez az életed, ami erősen gödörben van.

Ezt a két dolgot összekeverni, összemosni, a legenyhébb ami mondható rá, katasztrofális aránytévesztés. Ilyenekbe bele lehet halni.


Kérdésed meglehetősen nihilista szemléletet tükröz. Érthető, hiszen nem tudsz különbséget tenni dolgok és dolgok között, pártok és pártok között. Tudod ez úgy van, ha van két csoport, akik közül választhatok, egyik néhanapján megver, másik halállal fenyeget és tudom, beváltja, akkor a választás nem kétséges. Mégpedig habozás nélkül. Aki ilyenkor azon töpreng, hogy néha megverik, ezért mindössze az életét kínálja. Jó vásárt.

2018. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!