Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért indít bevándorlás...

Miért indít bevándorlás ellenes plakátkampányt a Fidesz hogyha tisztába vannak vele, hogy az emberek 98% ellenzi a bevándolrást?

Figyelt kérdés

2016.október 2-án a Fidesz kiírt egy alkotmányellenes népszavazást, amely így szólt:

„Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?”

A népszavazás végeredménye:

Igen szavazat 56 163 db

Nem szavazat 3 362 224 db


Így tehát egyértelmű, hogy az emberek többsége (több mint 98%) ellenzi azt, hogy bárki betelepítsen ide külföldi bevándorlókat.


Én soknak találom a több milliárd forintot, amit a Fidesz erre elkölt, és szerintem ez is csak a választások miatt csinálják, hogy több szavazatot kaphassanak. (2015 óta mennek a plakátok a migrációról)


Viszont engem érdekel, hogy ti választások előtt, hogy látjátok a dolgot.



2018. márc. 27. 00:08
1 2 3
 11/26 Salx Narval ***** válasza:
93%
Szerintem pont azért teszi mert tisztában van vele, hogy ezzel a többség egyetért. Ami azt illeti én is úgy vélem, hogy nagyon sok embernél be is jön a taktikájuk. Ha belegondolsz minden párt azt erőlteti amitől a legtöbb szavazatot reméli nem számít az, hogy sokan átlátnak a szitán ha a többség nem. A szavazás darabszámra megy, ez sajnos nem vizsga, hogy csak az nyer aki tud is valamit, itt mindenki szavazata egyenlő súllyal bír.
2018. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

Az az alapelv hogy kelts félelmet az emberekben és tüntesd fel magadat megemtőként. Téged fognak választani mert azt akarják hogy megmentsd őket.

Ez mindig működik függetlenül attól hogy mennyire reális az üzenet.

2018. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
5%
Jajj Istenem, de hülye vagy, kérdező...
2018. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%

Éppen azért csinálják, mert látták, hogy a migrács-szopózás nem jön be a 98%-nak.


Erre a főnökeid viszont még nem jöttek rá! ;)

2018. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%

"7884125 nevű felhasználó válasza:


A maradék 2% csak azért szavazott igennel, mert nem tudnak olvasni."


Tévedés, mert én azért szavaztam az igenre, hogy ezzel is üzenjek, hogy le kell bontani a kerítést. A bevándorlókat be kell fogadni az országnak. Hülye aki azt hiszi, hogy az ukránok jobbak, mint egy pakisztáni.

2018. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6%

mert én azért szavaztam az igenre, hogy ezzel is üzenjek, hogy le kell bontani a kerítést. A bevándorlókat be kell fogadni az országnak."


Ezt nem te fogod eldönteni, de majd hozzád lesznek odarakva.

Kapsz ukránt meg egy pakit aztán eldöntened melyik a "jobb". ;)


Hoztad is az élő példát, hogy az ilyen bugrisok miatt van még mindig migrácsos kampány. :P

2018. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%

"Kapsz ukránt meg egy pakit aztán eldöntened melyik a "jobb""


Küldheted. Már évek óta mondogatjátok külditek, de mégse értek ide, mikor jönnek már??


A kérdésre válaszolva pedig: Igen, a plakátra kidobott pénz olyan, mintha a wc-be dobtuk volna, teljes felesleges, sokkal jobb helyre is mehetett volna.

2018. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

"Küldheted. Már évek óta mondogatjátok külditek, de mégse értek ide, mikor jönnek már??"


Mivel még nem lett mindenféle népség ideengedve így még neked nem jutott "egzotikum".

Bár önkéntes alapon biztos hamarabb kapsz párat. ;)


Addig meg ne más farkával verd a csalánt! :D

2018. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
27%
Azért mert az emeberek ostobák, hamar elfelejtik mivolt meg azok is akik átestek a migránsokon a nyugatiban
2018. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak:

„választási kampányok általában arról szólnak, hogy a…”

Az állítsuk meg Brüsszelt, meg Soros Györgyöt és még minden mást az nem a Fidesz kampány költségvetéséből finanszírozzák, hanem azon túli forrásokból. Olyan forrásokból, amik az ápolók, orvosok, tanárok béremeléséből fognak majd hiányozni.

„A népszavazás pedig nem volt alkotmányellenes, ezt ugyanis nem te döntöd el, hanem az alkotmánybíróság.:D”

Erről a kérdésről a kormány nem írhatott volna ki népszavazást, mivel benne van az alkotmányunkban, hogy más állam, szervezet nem dönthet felettünk arról, hogy mi kiket akarunk betelepíteni.

Tehát ha a népszavazáson 50% felett lett volna a részvétel, és több igen, mint nem szavazat lett volna, akkor az alkotmánybíróság megsemmisítette volna az ítéletet.

Ezért volt a népszavazásban megfogalmazott kérdés alkotmányellenes.

Az már más dolog, hogy miért írhatták ki ezt a népszavazást.

2018. márc. 27. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!