Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik hazudik jobban a 444...

Melyik hazudik jobban a 444 vagy az Origo?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 19:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
a 444 csúsztat, de az origo meg híreket talál ki.. azért van különbség.
2018. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Az Origo már nevet sem mer írni azon cikkei mellé amikből a legnagyobb botrány lesz, ezt az elbukott perek miatt csinálják így.


Ha megnézed a "helyreigazításokat" látod hogy az Origo toronymagasan vezet hogy hazudnak.

Czeglédy Csaba ügy:

[link]

VonaGábor "meleg ügy":

[link]

Momentum lejáratás:

[link]

stb...stb...stb...

2018. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Én jobber vagyok, 2-3 éve más lett volna a véleményem, de mára már azt mondom, hogy az Origo sokkal durvább
2018. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Az Origo egy szennylap.
2018. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%

LOL. Ha már a helyreigazításoknál tartunk: a 444.hu átlagosan kéthetente kénytelen helyreigazítást közzétenni. Az utóbbi néhány hónapban időnként hetente többször is.:-) Íme:

[link]


Rendkívüli módon érdekelne, hogy milyen "világnézet" az, amelyből kifolyólag "másképp", azaz nem a valóságnak megfelelően tálalják a híreket, eseményeket. És miért is jelent valamiféle erkölcsi magaslatot ez a kényszeresen konfabulatív szemlélet?:D

2018. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Az origó azért létezik még mert a propaganda miniszter Rogán helikopter tonci nyomja bele a közpénzt
2018. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A jobber sajtó az ORIGO azorbán szócsöve nemgyőzi közölni a helyreigazításokat, többek között a Czeglédy Csabáról írt hazugságok miatt, és más valótlan állításai miatt.


A Czeglédy Csaba ügye nagyon úgy fest hogy politikai megrendelésre zajlik, mint ahogy a tüntető diákok és az újságírók bírságolása is politikai üldözés.


Mint láthatjuk azorbán nem csak fenyegetőzik már hanem támad is, igaz hogy törvénytelenűl de ez neki semmilyen gondot nem okoz ő már a törvények fölött állónak képzeli magát. Mivélett ez az ember? Ő és a kormánya Magyarország szégyene.

2018. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
A 444.hu-t pedig a Media Development Investment Fund nevű amerikai befektetési alap "tolja tele pénzzel", amely 2 igazgatósági taggal rendelkezik a cégben.:-) Ennek pedig a fő támogatója (mily meglepő) az Open Society Foundation. Ti belinkeltetek 3 db helyreigazítást, én meg egy egész oldalt csak idénről.:D Méregethetjük még a farkunkat, de úgy gondolom, fölösleges. Vigasztalódásul nyomkodjátok a pirosat, az a nyalókátok.:D
2018. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Régen az origo az elfogadhatóan volt jobboldali ( fideszes inkább 80%-ban ) , de mostmár egyszerűen gyűlöletkeltő !

Mult vasarnap felolvastam az első 20 cikket ! Tematikusan csak ez volt h Migráncsok , Soros , Vona b*zi és vmi szar még Karácsonyról , de amin behaltam h a 21.hír az már h milyen kávégépet találtak fel XD

2018. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#18: " Ti belinkeltetek 3 db helyreigazítást, én meg egy egész oldalt csak idénről."


Kezdjük ott hogy az Origonak nincs is teljes oldala a helyreigazításoknak, csak külön-külön teszik ki!

Még a 444 olyan dolgokba kell helyreigazítson hogy "Nagyobb volt a nyereség a parkoláson." addig az Origo komplett hazugságon bukik le és azért kell helyreigazítson!

Ha nem esik le a kettő közti különbség akkor a nyalókád nagyon lecsússzant a torkodon, mert beveszed tövig!

2018. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!