Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP bevándorláspárti?...

Az LMP bevándorláspárti? Kvótapárti? Mi a bevándorlás-politikájuk?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 18:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Látom szellőbettike propagandistái nagyon "dolgoznak"! :)
2018. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
43%

Csak bevándorláspárti lehet, sőt korlátlanul, mert azt a zöld svéd pártelnököt hívta meg PONT MOST, akinek a pártja még a illegális migránsokat is segíti.

Attól függetlenül, hogy az utóbbi években több, mint lefeleződött a tagságuk. És már eleve csak valami 4%-os parlamenti párt volt Svédországban.


Ez az a svéd, aki ajándéknak tekinti a migránsokat. Persze, mert a következő szavazáson őrá szavaznak.

Mint az LMP-s akárki is mit mondott? Hogy a migránsok jobbak, mint a magyarok, vagy valami ilyesmit.


Madarat tolláról; persze hogy bevándorláspárti az LMP. SŐT.

2018. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
12%

"Mint az LMP-s akárki is mit mondott? Hogy a migránsok jobbak, mint a magyarok, vagy valami ilyesmit."

Forrás?

2018. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%
Mi vagyok én, a segédmunkásod? Régen volt, de láttam. Egy férfi volt, az biztos. Akkoriban fölháborodás is volt belőle, hogy hogyan értette. Ha eszembe jut a neve az ürgének, majd megírom.
2018. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Mint az LMP-s akárki is mit mondott? Hogy a migránsok jobbak, mint a magyarok, vagy valami ilyesmit."


Rühellem a mostani lmp-t, de kis utánanézéssel azt találtam, hogy ezt nem konkrét lmp-s mondta szó szerint, hanem valami "Melegh" nevezetű ba.f..., egy migrács-szopó galeri tagja, satöbbi. Ez adta elő a "magyaroknál is képzettebb dumát", ami még eddig nem bizonyosodott be. Kb. olyan hihető maszatolást adott elő mint vihorászós kijelentése, hogy az egész "egy álprobléma, orbán álproblémája".


Csak nem-e szellőbettike is valahol annál a gittegyletnél kezdte "karrierjét".


Szóval tisztán látható, hogy bettike agitátorai azért próbálkoznak, de teljesen mindegy, hogy különböző fórumokon mit mond, ha pl. kormányon mégsem ellenezné a bevándorlást annyira. Idézve egy klasszikust: "ne arra figyeljenek amit mondok".

2018. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!