Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád a pride betiltását?

Támogatnád a pride betiltását?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem akkor miért?
2018. márc. 23. 21:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%

“Az olyan TANÁRokat, akik ilyen filmek nézésére kötelezik a tanulókat, KI KÉNE RÚGNI.”


Ha egy heteroszexuálist el lehetne téríteni egy film megnézetésével, akkor azért nem lennék meggyőződve arról, hogy heteroszexuális volt.

Érdekes módon, melegeknél sehogy nem működik visszafelé, pedig a logika azt diktálná.

Ahogy az úgynevezett “szakszerű átnevelő terápiák” is csak vitatható eredményeket tudnak felmutatni. A vitatható is egy pozitív túlzás volt részemről. A pár feltételezett siker mellé jócskán jutnak öngyilkosságok is a terápia mellékhatásaként. Ahogy az sem kimutatható, hogy aki “megtért” nem volt-e eleve biszexuális valamilyen szinten.

Tehát érdekes logika az, hogy egy film meleggé tehet valakit, annak fényében, hogy egy meleget nem nagyon tehet semmi heteróvá.


De naivan azt hittem, hogy ma már ez nem téma, hogy melegség = betegség. Még ha valaki utálja is a melegeket, vagy nem tartja normális dolognak.

Ez kb olyan, mintha a rabszolgatartás helyességéről vitatkoznánk, vannak dolgok amik idejétmúltak és el kell engedni, ez a feltételezés is ide tartozik.

2018. júl. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%

21.


Mondtam én olyat, hogy miért kéne kirúgni az ilyen tanárokat? Mert nem az az indokom, amit belegondoltál.

Egyáltalán nem volt semmi köze az "átnevelés"-hez, meg hasonlókhoz.


Inkább arra válaszolj, hogy milyen óra, mire oktatás, mire nevelés keretében lehetett akármi köze az amúgy túlterhelt ALAPtantervhez.


Jó lenne tudni azt is, hogy melyik iskola volt, komolyan.

2018. júl. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Osztályfőnöki órán belefér, hogy akár társadalmi témák kibeszélésének keretében megnézzenek egy ilyen filmet.

Ugyanis az osztályfőnök kezdeményezhet ilyet, amúgy meg a kutyát nem érdekli, már ne haragudj, most ez komolyan probléma?

Az alaptanterv eleve egy vicc, nem teljesen mindegy, hogy év végén amikor már több tantárgyból is le vannak zárva, néznek-e BÁRMILYEN filmet?

2018. júl. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
40%

Nagyot röhögtem azon, hogy rossz hatással van a gyerekek szexuális fejlődésére. :D :D Ezt két irányból cáfolnám: egyrészről pedagógiai ügyintézőnek tanulok, másrészről spirituális úton járok. Egy gyerek nemi érdeklődését egyáltalán nem fogja befolyásolni egy ilyen, egy szülő amúgy is figyeljen oda rá, illetve hitem szerint minden előre meg van írva odafentről. Semmi nem fog változtatni azon, hogy neki annak kell-e lennie vagy sem.


Mindemellett azzal értek egyet, hogy tiltás helyett máshogyan kéne ezt csinálni vagy szabályozni kéne. A jog meg van rá, de sajnos rosszabbat tesznek ezzel és nem igazán veszik észre vagy nem igazán látják be ezt.

2018. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%

24.

Már bocsáss meg, de ha "minden előre meg van írva", akkor mi a fenének erőlködünk egyáltalán? Csupa kidobott energia-pénz-idő.

Ki lehet csapni legelni a gyerekeket a rétre, és nyugodtan teljesüljön be, ami meg volt írva. SZERINTED. Spirituálisan(?), meg máshogyan is.

2018. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell kiforgatni, amit nem is erre értettem és már nem is ez a téma...
2018. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!