Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád a pride betiltását?

Támogatnád a pride betiltását?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem akkor miért?
2018. márc. 23. 21:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%

Természetesen a betiltást pártolom.

Nincsen problémám azokkal akik más nemhez vonzódnak, de szerinten nem kéne több ezer fős felvonulásokat szervezni. A kisgyerekeknek hogyan magyarázza ki az anyja, hogy miért csókolózik két bácsi? Egyszerűen nem jó ha ilyen világban nő fel a gyerek.

A négy fal között is ki lehet mutatni a szeretetüket egymásnak, nem hiszen hogy ehhez kell egy nagy felvonulás is.

2018. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem tiltanám be, csak megszabnék egy bizonyos öltözködést, ha nem tartják be elvitetni rendőrökkel bírság/börtön stb
2018. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2018. jún. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%

Azért azon el kéne gondolkodni, hogy hol van a határ. Most már egy hónapig csinálják, különböző helyeken. Külön istentiszteletet is reklámoznak.


Azt is meg kéne figyelni, hogy miért pont ott tartanak egy-egy rendezvényt, ahol éppen. Mert nem véletlen semmi.


Egyetértek a számonkért megfelelő öltözködéssel, viselkedéssel.


Mi van, ha legközelebb egy egész évet, mindennapos rendezvényeket, izléstelen öltözködést-viselkedést akarnak lenyomni a torkunkon? Mi van, ha majd bárhol véletlenszerűen akárhova néz az ember, mást se fog látni, csak ezt?

2018. jún. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
28%

“Mi van, ha legközelebb egy egész évet, mindennapos rendezvényeket, izléstelen öltözködést-viselkedést akarnak lenyomni a torkunkon? Mi van, ha majd bárhol véletlenszerűen akárhova néz az ember, mást se fog látni, csak ezt?”


😂😂😂


És mi van, ha a föld letér a pályájáról és belerepül a napba???

Akkor mi lesz???!!!


Relax...

2018. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
58%
Ha demokrácia, akkor muszáj nekik megengedni. Egyébként az, hogy farkat rajzolnak a zászlónkra, nekem túlmegy minden határon, és én ezért tiltatnám be. Meg ezt a gyerekeknek nem kellene látniuk. Na nem azért, mert homokosok (vagy de, azért), hanem mert ott rázzák magukat egy szál semmiben az utca közepén. Ha ezt valaki magától megtenné, nem ilyen kereteken belül, megnézném, mit szólnának hozzá. (Akár meleg, akár nem.)
2018. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%

Egyértelműen igen. Például, ha én nyilas vagyok, akkor miért nem vehetek részt Nyilas felvonuláson, miért tiltja a törvény? Jogom lenne hozzá, hiszen azzal, hogy felvonulok, nem ártok senkinek. A Pride szintén. A kis meleg katonák nem ártanak senkinek, akik ott harcolnak, csak zavaró az, amit ott csinálnak. A lényeg az, hogy mivel nem lehet Nyilas felvonulás, milyen alapon lehet Pride ? (például)


Egyébként vannak meleg ismerőseim, és teljesen rendben van a viszonyunk. Ők nem járnak ilyen hülyeségekre, hiszen tudják, hogy semmit nem tudnak azzal elérni, csak mutogatják magukat, a népet provokálják. A "kedvencem" meg az, amikor (főleg az én korosztályomban) boldogan mesélik a tanároknak, diákoknak, ismerőseiknek, hogy ők b'zik.


Ez csak kicsit kapcsolódik a témához, de láttam mostanában egy filmet, amit a tanár erőltetett ránk, a címe a filmek Love, Simon. Ott úgy kezdi a bemutatkozást az a meleg srác, hogy "miért a hetero az alapbeállítás?" és én így vagy fél óráig néztem magam elé... 17/F

2018. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
16%

“Ez csak kicsit kapcsolódik a témához, de láttam mostanában egy filmet, amit a tanár erőltetett ránk, a címe a filmek Love, Simon. Ott úgy kezdi a bemutatkozást az a meleg srác, hogy "miért a hetero az alapbeállítás?" és én így vagy fél óráig néztem magam elé... 17/F”


Sok hülyeséget összeírtál de betudom a korodnak, legalább nem vagy szimpla agyatlan homofób.


“és én így vagy fél óráig néztem magam elé... 17/F”


És amikor ezt a reakciót leírod, akkor pontosan értelmét nyeri a kérdés, mert téged annyira megbotránkoztat, mintha legalábbis durva dolgot vetne fel. Ami amúgy teszem hozzá, kicsit szándékosan lett provokatív, hogy az embereket elgondolkoztassa.

De amikor valakiből csak annyit vált ki, hogy mégis mit akarnak ezek, akkor az szomorú.


Pedig én tudnék mesélni meleg oldalról, szinte csak “heterók” keresnek meg. Azok a heterók akik amúgy heteroszexuális életet élnek, akár barátnőjük is van, vagy kíváncsiak, vagy más, de végén nálam próbálkoznak. Lassan nem is tudom van-e még olyan heteró aki tényleg az.

A társadalmunk legnagyobb hazugsága, hogy a társadalom nagy részét heterók alkotják, ez nem így van, a nagy részét biszexek alkotják.

A heterók szeretik azt hinni, hogy a melegség valami kis furcsa különcség, ami alig pár embert érint közben valójában rengetegen vagyunk.

A csakis kizárólag heterókból, és a csakis kizárólag melegekből van a legkevesebb amúgy.

Szimplán társadalmi és kultúrális okai vannak annak, hogy sokan inkább belemenekülnek egy heteró életbe, vagy csak titkolóznak, ezért láthatatlan ez az egész.

Ilyen értelemben a film valójában provokatívnak és nem pedig őszintének szánt kérdése teljesen jogos.


Azt mondod kineveted azokat akik felvállalják, szóvá teszik, hogy ők hova tartoznak.

Kérdem én a heterók mennyivel jobbak?

Amikor kéretlenül az arcodba tolják a facebookon, a ruháikon, melyik focicsapatért rajonganak?

Ki a francot érdekel, és mi értelme van?

De tudod mit? Én elfogadom, hogy a többi hasonló focistának ez szimpi, hogy örülhetnek egymásnak, meg megoszthatják ezt, kifejezhetik magukat. Én mondjuk nem értem, sőt szerintem groteszk, de ha valaki ettől jobban érzi magát, csinálja. Ez szimplán az önkifejezésről szól ami egy egészséges társadalomban normális lenne.

2018. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

18.

Tudod; alaptalan, indokolatlan következtetéseket vonsz le.


Attól, hogy rengeteg a rákos beteg, a cukorbeteg, az öngyilkos, a dohányos, a drogos és a többi, attól még egyik sem lesz normális. Csupán mind a tünete korunk kórjainak.


Ha a homoszexualitás objektíven kimutatható lenne, már régen kimutatták volna, abban biztos lehetsz. Ha tesztelhető lenne, mint az IQ, akkor tesztelnék.


A legfőbb tennivaló lenne a gyerekeket megvédeni a gender "érzékenyítéstől", még tizenéves korban is. Az olyan TANÁRokat, akik ilyen filmek nézésére kötelezik a tanulókat, KI KÉNE RÚGNI.

Ha ez az én gyerekem iskolájában lett volna, biztos, hogy följelentettem volna az iskolát, és máshová íratnám a gyerekem. Milyen óra keretében volt engedélye arra a filmre, érdekes lenne tudni, mellesleg.

Tényleg vannak problémás iskolák, sajnos a másképpen sikeres iskolák között is. Nagyon figyelni kell a szülőknek manapság.

2018. júl. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

19.


Mondod ezt te, aki még csak nem is arra reagált amit írtam, hanem amit kitalált magának.

Én a helyedben 44 százalékkal nem osztanám az észt, ennyit érhet a véleményed is.

2018. júl. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!