Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted megfogják szavazni...

Szerinted megfogják szavazni a minimálbér adóztátását?

Figyelt kérdés
Én nagyon remélem h az ellenzék ezt nem fogja hagyni. Már megint az átlagember szívja :(
2010. jún. 10. 18:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos az ellenzék kevés ahhoz, hogy nem szavazzák meg. Ha figyeltél, akkor tudhatod, hogy mindent egyedül a FIDESZ fog eldönteni, mivel ha az ellenzék egésze ellen szavaz, akkor is kevesen vannak.

Egyetértek, mint mindig, most is a kis keresetü embereket szivatják. Próbálnának ők akár csak havi 100euerből megélni, nemhogy még kevesebből.

2010. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a 2/3-os többség miatt.
2010. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
és szerintetek ha fellázad a nép,akkor nem fogják visszahozni? Egyébként vki tudja egyáltalán h mennyi az esélye h ezt komolyan gondolják. Én ugy halottam hacsak tervbe van.
2010. jún. 10. 19:10
 4/23 anonim ***** válasza:
5%

Meg fogják szavazni és nincsisvele semmi baj.

A kisember pedig nem fog szívni, ma jelentették be, hogy emelik a minimálbért.

2010. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

jajjj de jó...emelik a minimálbért?? 2 vagy 5%-kal??-.-"

a 2/3-os többség miatt a FIDESZ bármit módosíthat. alkotmányt is... ami mellesleg a '49-es Sztálini alkotmány változata.

ennek köszönhetően amúgy jóval könnyebb lesz kormányozni az országot, kérdés milyen irányba.

2010. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

jah,ez az! Azt én is halottam h emelik,de akkot is csak szívni fogok :S :(

Így is örülök HA 3 műszakban mire átutalják és mindent szir-sz@rt levonnak megkapok 65.000Ft-ot

Ha megadóztátják a min. bért. még ennyit se fogok kapni vagy mi?

2010. jún. 10. 19:22
 7/23 anonim ***** válasza:
7%
16%-os egykulcsos adórendszer lesz.....számold ki:S nem akarlak elszomorítani.
2010. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Mivela kérdésre, hogy: mennyivel emelik a minimálbért, az volt aválasz, annyival, hogy a nettó összeg ne csökkenjen, ezért én nem aggódnék előre a helyedben.
2010. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%

ha elvesz x összeget, és emeli ugyanazzal az összeggel....annak mi értelme? elmúlt évek alapján(nem csak az elmúlt 8 év) biztos h megint megszivatják a "kisembereket"

minél gazdagabb vki annál jobb lesz neki...gratulálok a választásokhoz :S

2010. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Annak azaz értelme, hogy családi adórendszer is van éspl ha vannak gyerekeid, akkor még a 16 % adót sem kellbefizetned. + emelik a minimálbéredet.

De tényleg nem értem miért kell előre sírni, várd meg, amig benyújtják a törvényt, pontos számokkal, megszavazzák és utána lehet kritizálni.

2010. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!