Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentum vagy LMP fog bejutni...

Momentum vagy LMP fog bejutni a parlamentbe? Szeretnétek, hogy a Momentum bejusson a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Én nem. A nolimpia óta semmit nem csinálnak. A pártjuk vezetője egy beképzelt kis töcs.

Nekem az LMP szimpatikusabb. Ráadásul szerintem a szavazóbázisa a 2 pártnak egy, így esélyes, hogy csak egyikük fog bekerülni.



2018. márc. 23. 07:32
 1/5 Sulek Péter ***** válasza:
22%

Az Lmp-nek nagyobb esélye van bejutni a Parlamentbe,ezzel szemben a Momentum pici,és nem fog össze senkivel.

Szerintem valami a Nolimpiához hasonló "csoda" kellene,de lehet az sem lenne elég az 5 %-hoz.Én nem szeretném,hogy bent legyenek,nekem nem szimpatikus a stílusuk,meg a különcködésük,illetve Budán kívül nincsenek tisztában a lakosság helyzetével.


Én ezen adatok alapján tájékozódtam,így foglaltam állást.

[link]

2018. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Én szeretném ha a Momentum bekerülne a Parlamentbe, mert nagyon nagy szükség lenne a lejáratódottak lecserélésére!

Erre pl. a baloldal alkalmatlan - látva a listájukat...

2018. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sulek Péter ***** válasza:
Egyetértek a kettessel abban,hogy a baloldalt frissíteni kellene,de a Momentumtól lehetnének jobbak is. Ehhez szerintem idő kell,de a Momentum nem nagy javulás.
2018. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Momentum egyáltalán nem tudott semmi újat mondani a programjában. Totális lefedettség van a többi párttal kapcsolatosan, de legalább még ki sincsen dolgozva. Egy fórumon olyan jól fel tudják mondani a leckét, de amikor rákérdeznek a hogyanra, akkor terelnek. Arcuk viszont akkora, mint egy ház. Engem az egykori Fideszre emlékeztetnek, és teljesen biztos vagyok benne, hogy idővel ha megízlelnék a hatalmat, éppen olyanná válnának. A személyiségjegyek passzolnak.


És ne felejtsük el azt sem, hogy azt mondták, ha nem Orbán lenne a miniszterelnök, akkor adott esetben koalícióra tudnának lépni a Fidesszel. Magyarán nem igazán akarnak kormányváltást. Viszont kormányváltó szavazatot elvenni, amivel a Fidesz esélyét javítják, azt igen.


Egy haszna lenne annak, hogy ha bekerülnének a parlamentbe: utána nem lenne olyan nagy arcuk egy következő választáson, hogy a többi párt nem ért el ellenzékben semmit.

2018. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretném, hogy bejussanak.
2018. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!